fbpx
гороскоп
Потираючи задоволено долоньки, з нетерпінням чекають наступний тиждень: з понеділка 5.09 по неділю 11.09 на ці три знаки Зодіаку чекають несподівані подарунки у вигляді доходів і приємних сюрпризів долі

Астрологи визначили, що з понеділка 5.09 по неділю 11.09 на ці три знаки Зодіаку чекають несподівані подарунки у вигляді доходів і приємних сюрпризів долі.

Тому вже зараз ці щасливчики, потираючи задоволено долоньки, з нетерпінням чекають початку наступного тижня.

Кому ж фортитиме? Але це відбудеться тільки за умови: важливо не стояти на місці, а максимально своїми руками наближати успіх.

Телець

Для тебе наступного тижня настає зірковий час. Тобі при цьому буде важливою та необхідною підтримка коханих та близьких людей.

Але тут все прекрасно: вони мало того, що не обділятимуть вас увагою, так ще й засиплять цінними подарунками.

Можливо, ваш коханий подарує вам щось без нагоди, вірогідніше за все це станеться у середу або четвер. Запасися терпінням – вже скоро!

Діва

Дівам варто чекати наступного тижня подарунків від колег по роботі та від старих друзів. Астрологи стверджують, що у період з 9 по 11 вересня можуть бути зустрічі із приємними людьми з минулого. Можливо, йдеться про тих людей, з якими у вас колись були теплі взаємини.

Саме ці давні друзі і обдарують вас цінностями з ніг до голови. Можливо, у Дів розпочнеться цукерково-букетний період – хапайте за хвоста свій щасливий час.

Водолій

До представників цього знаку Зодіаку цілком ймовірно завітають родичі, які подарують важливі та дуже потрібні у побуті подарунки.

Не забудьте їм віддячити, адже вони старалися для вас з усією душею.

Чекають на Водоліїв радісні новини й нароботі – підвищення або пропозиція додаткового підробітку, який виявиться тобі під силу і порадує приємним фінансовим бонусом.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.