fbpx
життєві історії
Повернулася я до мами в наше не величке містечко після університету, і тут до мене почали свататися місцеві женихи. Васі, Петрики, Олежки, Серьожі… І що оце, мені з них вибирати? З колхозу цього? Подруги мої вже майже всі заміжні, дітьми обзавелися. А я не хочу собі такого убогого питущого чоловіка

Народилася я в невеликому містечку, але завжди мріяла жити у великому місті, а ще краще – за кордоном.

Після школи вступила до педагогічного університету на факультет іноземних мов, розраховувала після закінчення влаштуватися працювати в туристичну сферу і поїздити по світу. Але останні події порушили всі мої плани – ось уже рік працюю віддалено, роблю переклади. Щоб не платити за орендовану квартиру, повернулася в своє рідне районне містечко і зараз знову живу з мамою.

Ну і звісно до мене тут же стали свататися місцеві женихи. Чому б і ні! Наречена я перспективна, з вищою освітою, англійка. А вони самі нічого з себе не представляють. Майже всі без нормальної роботи, питущі і бабії. Але гонору – хоч греблю гати, вони ж чоловіки! Звідки тільки береться така самовпевненість? Це ми, жінки, вічно комплексуємо з яуихось дрібниць, а у них завжди все добре.

Подруги мої вже майже всі заміжні, дітьми обзавелися. А я не хочу собі такого убогого питущого чоловіка, але і самотньою залишатися не планую.

Чомусь вважається, що гроші йдуть до грошей, і простим дівчатам вище голови не стрибнути. Ні, ну є особи, які починають з ескорту і поступово пробивають собі дорогу у вищий світ. Але я до таких не належу, і виходить, у мене немає шансів знайти собі гідного чоловіка? А якщо не так, то де з ним познайомитися, працюючи віддалено? В інтернеті не варіант – я пробувала, там одні диваки і шахраї, які шукають можливість задурити дівчатам голову заради власної вигоди.

І що мені залишається? Жити самій, або все-таки вийти заміж за якогось Васю, Стьопу, Петрика? Може, стерпиться-злюбиться? Так мама мені каже. Але дивлюся я на них з татом, і мені щось не весело стає.

Автор: Олеся

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page