fbpx
гороскоп
Повістка, гіпс, або фінансові неприємності: цим трьом знакам Зодіаку не варто розраховувати на допомогу вищих сил. Липень – не ваш місяць, і це доведеться прийняти

Повістка, гіпс, або фінансові неприємності: цим трьом знакам Зодіаку не варто розраховувати на допомогу вищих сил. Липень – не ваш місяць, і це доведеться прийняти.

Астролог Влад Росс назвав три знаки зодіаку, яких чекає складний місяць.

Трьом представникам зодіакального кола доведеться зіткнутися з труднощами, фінансовими труднощами і навіть проблемами зі здоров’ям. Неприємності будуть сипатися як з рогу достатку.

Астролог Влад Росс склав гороскоп на липень 2022 для всіх знаків зодіаку і назвав трьох, яким найменше можна розраховувати на допомогу вищих сил.

Телець

На самому початку місяця представники знака стихії землі повинні проявити особливу увагу до свого здоров’я. Збільшується ризик травм, причому навіть найнесподіваніших. Період з 5 по 15 липня буде особливо стресовим, повним хвилювань і тривог. Можуть загостритися давні недуги. Не виключено, що активізуються ваші вороги і недоброзичливці, вони будуть розпускати плітки за вашою спиною і будувати підступи.

Можливі проблеми в спілкуванні з партнерами, інтриги, шантаж і поспішні висновки. Астролог радить не довіряти свої таємниці навіть близьким друзям, вони можуть зрадити.

Близнюки

Липень принесе масу неприємних сюрпризів для представників повітряного знака. До ризиків місяці для Близнюків слід віднести руйнування планів і надій, серйозні зміни цілей, складності у відносинах з друзями і однодумцями, психологічний дискомфорт, підступи таємних ворогів, шкідливі звички, залучення в інтриги, отримання невірної інформації.

В кінці місяця збільшується ймовірність суперечок з друзями і близькими людьми, які можуть привести до серйозних наслідків. Хтось із Близнюків навмисно не виходитиме з квартири, щоб не вручили повістку. Однак є всі передумови, що Близнюків направлять на службу збройні сили.

Терези

Середина літа для Терезів буде одним з найскладніших місяців року. Рух Марса по 7 і 8-му домівках може передвіщати судові розгляди, або ж гіпс після невдалого падіння. Відносини з оточуючими будуть натягнутими, зростає ймовірність конфліктних ситуацій. Деякі представники знака можуть розірвати відносини або припинити спілкування. Астролог зазначає, що Терезам в цьому місяці варто бути обережними з фінансами, ймовірні непередбачені витрати або банкрутство. Або ж Терези вже давно не повертають комусь борг, і саме зараз з них почнуть вимагати його.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua