fbpx
гороскоп
Повня, 10 вересня, ці знаки Зодіаку ощасливить: після тривалої “темряви” в плані грошей, у вас в гаманці нарешті буде поповнення

Повня, 10 вересня, ці знаки Зодіаку ощасливить: після тривалої “темряви” в плані грошей, у вас в гаманці нарешті буде поповнення

Повня, 10 вересня, вже не за горами.

Всесвіт обрав декілька знаків Зодіаку, щоб обдарувати їх у фінансовому плані. Можете приглядати покупку мрії. Гроші точно будуть!

Ці знаки Зодіаку стануть щасливчиками вже 10 вересня. Удача на їх стороні!

Повний місяць дуже часто змінює фінансове становище деяких знаків Зодіаку. Комусь в кращу сторону, а комусь, на жаль, в гіршу. Що ж поробиш, з Всесвітом жарти недоречні!

Астрологи розсекретили, кому ж Повня принесе фінансове благополуччя. Люди з цими знаками Зодіаку можуть сміливо планувати покупку мрії!

Щасливчиками стали: Лев, Водолій, Стрілець, Овен.

Лев

Цим знакам Зодіаку пощастить в першу чергу. Можуть бути надходження фінансів з того боку, про яку ви навіть не підозрювали. Плануйте покупку мрії!

Водолій

У Водоліїв у вересні може з’явитися покровитель, який буде обдаровувати розкішними подарунками і давати гроші. Можливо, саме в повний місяць 10 вересня він вирішить проспонсорувати ваші бажання щодо шопінгу або відпочинку.

Стрілець

Стрільці можуть оформити вдалу угоду, за результатами якої їм прийде потрібна сума. Кошти краще вкласти в якусь справу. Це в перспективі принесе вигідну “відповідь”. Але пам’ятайте про важливість не підписувати ніякі документи і не приймати важливих рішень до завершення фази ретроградного Меркурія (2 жовтня і два дні після).

Овен

Після тривалої “темряви” в плані грошей, у вас в гаманці нарешті буде поповнення. Зірки обіцяють вам премію або надбавку.

Щоб там не було, пам’ятайте, ваше життя у ваших руках. Ви вправі все змінити в свою користь!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page