fbpx
гороскоп
Повня 7 січня 2023 року, або ж – “Вовчий місяць”: люди цих знаків Зодіаку будуть неспокійними і сварливими. Зараз їх краще не провокувати, тому що вони можуть втратити контроль над своєю поведінкою

Краще не провокуйте їх!

Повня 7 січня 2023 року, або ж – “Вовчий місяць”. Астрологи стверджують, що це явище вплине на наше самопочуття. Хто зараз буде нервувати найбільше?

Цим 3 знакам зодіаку буде важко контролювати свої емоції.

Люди цих знаків Зодіаку будуть неспокійними і сварливими під час майбутнього повного місяця. Зараз їх краще не провокувати, тому що вони можуть втратити контроль над своєю поведінкою.

Повний місяць 7 січня 2023 – гороскоп

Що принесе нам Вовчий місяць? 7 січня на нічному небі з’явиться перший у 2023 році повний місяць. Він постане на тлі сузір’я Рака, який є одним із найбільш емоційних знаків зодіаку.

Для деяких із нас це може означати емоційні проблеми. Інші, навпаки, почнуть дратуватися, що зробить їх конфліктними та складними для спілкування. Варто знати, з ким зараз краще не зв’язуватися.

За словами астрологів, повний місяць у Раку найбільше вплине на знаки Зодіаку Скорпіон, Риби та Близнюки.

Гороскоп на повний місяць 7 січня 2023 року містить попередження для цих знаків Зодіаку. Тепер вони можуть викликати суперечки:

Скорпіон

Знак Зодіаку Скорпіони будуть відчувати невдоволення життям. Вони почнуть відчувати, що нічого не йде в їхньому плані. Під час повного місяця вони можуть відчувати себе самотніми та незрозумілими. Вони втратять здатність справедливо оцінювати ситуації, тому можуть напасти на когось із близьких.

Навіть якщо вони самі помітять, що поводяться нераціонально, вони не зможуть контролювати себе. Вони будуть у гарному настрої лише наступного тижня.

Риба

Тепер Риби втратять впевненість у собі і перестануть почуватися добре в компанії. Вони можуть відчувати труднощі у спілкуванні, і навіть найменша критика призведе до глибокої кризи.

Вони матимуть схильність до перебільшень, що змушуватиме їх драматизувати при кожній нагоді. Однак якщо вони отримають підтримку від партнера або друзів, вони швидко відновлять самовладання.

Близнюки

Близнюки будуть відчувати тиск з боку оточення, але вони не будуть готові відповідати чиїмось очікуванням. Замість цього вони вирішать повстати і покажуть, що вони думають про все це.

Досить комусь почати на щось скаржитися, і вони обов’язково стануть феєрверком. Вони влаштують велику “бурю”, після якої не захочуть вибачатися за свої слова.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page