fbpx
гороскоп
Повня у червні 2022 відбудеться в сузір’ї Стрільця: що варто зробити, щоб не накликати на себе халепу

Що категорично не можна робити, щоб не накликати неприємності і хвороби.

У першому місяці літа місяць досягне піку свого зростання 14 червня о 13:51 за київським часом. Повня в червні 2022 відбудеться в сузір’ї Стрільця.

Про те, які дні місяця стануть найнебезпечнішими, а ризик нещасного випадку і авaрій підвищиться, а в які можна братися за будь-яку справу і домагатися максимальних результатів, читайте в матеріалі: Місячний календар на червень 2022: найкращі і небезпечні дні.

Повня у Стрільці – період сильної енергетики. Активний допитливий Стрілець, з’єднуючись з небесним світилом в фазу його повного “розквіту”, підсилює бажання до пізнання нового і розширенню горизонтів свідомості. У цей день багато хто відчує себе натхненними, зарядженими енергією. Емоційний фон дня буде позитивним.

Небезпека повного Місяця в вогняному знаку – недолік терпіння. Всього і відразу домогтися не вийде і це викликає напади роздратування і схильність до необдуманого ризику. А надмірна прямолінійність може відштовхнути людей.

Повня у червні 2022: що можна робити

Цей день варто провести собі в задоволення. Займіться улюбленою справою або змініть обстановку. Можна відвідати родичів або нагадати про себе старим знайомим. Місяць у Стрільці сприяє душевному спілкуванню.

Енергію дня можна також направити в творчість. До вас може прийти натхнення і дозволить вам проявити свої приховані таланти і можливості.

У день повні ваш настрій може відігравати вирішальну роль. Не варто піддаватися зневірі і негативним переживанням. Зберігайте оптимізм і бадьорий настрій – половина успіху.

Не протипоказані в день повні і дрібні домашні обов’язки. А ось генеральне прибирання може почекати.

Що не можна робити в повню

У день повного місяця варто відкласти будь-які нові починання. Вони можуть обернутися провалом і у вас не вистачить сил і можливостей, щоб довести розпочате до кінця.

Не варто записуватися в перукарню, на манікюр і брови. Похід в салон краси може забрати вашу енергію і підкосити здоров’я.

Не можна пліткувати, обговорювати когось за його спиною, обманювати і скаржитися на проблеми і невдачі.

Всі роботи в саду і городі в повню краще відкласти. Рослини найбільше схильні до негативного впливу небесного світила.

Не можна позичати гроші і брати в борг. Потрібно утриматися від необов’язкових витрат.

Фото ілюстративне