fbpx
гороскоп
Повня у листопаді: коли припадає і що варто зробити в цей день, щоб в хаті водилися гроші. Місяць в цей час перебуватиме у зодіаку – Телець!

Повня у листопаді: коли припадає і що варто зробити в цей день, щоб в хаті водилися гроші. Місяць в цей час перебуватиме у зодіаку – Телець!

Повний Місяць у листопаді 2022 року українцям слід очікувати 8 числа. На появу цього Повного красеня слід очікувати о 16.28, а захід супутника відбудеться о 7.30. Місяць буде під знаком зодіаку Телець.

В день повного місяця ще наші предки приписували незрозумілі властивості. Вони були впевнені, що повний Місяць найкраще підходить для збору лікарських трав. Саме в цей день вони мають унікальні властивості.

Проте Місяць впливає як на рослини, так і на все живе Землі, зокрема і людей. Вкрай рекомендується стежити за своїм станом – є шанс, що давні недуги нагадають про себе у невдалий час. Надмірне навантаження на організм також ні до чого хорошого не призведе.

Місяць у знаку Телець позитивно впливає на матеріальний стан. Для цього потрібно виявити всю свою наполегливість та терпіння. Фінансові операції точно будуть успішними, і навіть вкладення у цінні папери принесе прибуток.

Якщо лінь спробує змінити плани на день, потрібно зробити все, щоб встати з ліжка продовжити виконувати свої завдання, нехай це буде простою домашньою рутиною. Не виключено, що з’явиться бажання комфорту та затишку, захочеться відвідати театр чи кіно, розслабитися та смачно повечеряти у ресторані.

Миру вам та добра, дорогі мої українці!

Вистоїмо!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page