fbpx
гороскоп
Повня у вересні-2022 буде у Рибах: ці знаки Зодіаку відчують вплив Всесвіту, але який – позитивний чи фатальний, це ще те питання. Проте, українські астроексперти дають на нього відповідь. Це станеться вже зовсім скоро, 10 вересня

Повня у вересні-2022 буде у Рибах: ці визначені астрологами знаки Зодіаку відчують вплив Всесвіту.

Виникає питання, який саме – позитивний чи фатальний,? Проте, українські астроексперти дають на нього відповідь.

Відомо, що кожні 28 днів повний місяць з’являється у зоряному нічному небі, розкриваючи всю свою небесну красу й силу.

Вже зовсім скоро, 10 вересня очікується повний місяць у Рибах. Ця повня поєднається з мрійливим і дезорієнтуючим ретроградним Нептуном, а тому цілком імовірно, що вона може бути дивною і туманною, але неодміно стане чудовим досвідом для вас.

Українські астрологи назвали три знаки Зодіаку, які найбільше відчують вплив повного місяця в Рибах 10 вересня.

Близнюки

Замислись, чого ти хочеш досягти, якщо ти представник цього знаку? Чим бажаєш займатися, досягти успіху чи навіть стати відомим?

Повня у Рибах надасть силу вашому 10-му дому кар’єри та репутації, проливаючи світло на ваше соціальне становище.

Ви у цей час переосмислюєте свої професійні цілі та розумієте, що щось не працює. Розвернути корабель, коли він відхилився від курсу, ніколи не буває легко, але це краще, ніж продовжувати рухатися у неправильному напрямку.

У тебе так багато потенціалу, щоб зробити щось неймовірне у своїй кар’єрі, особливо якщо почнеш прямо зараз! І ти сам про це знаєш!

Шлях попереду сповнений перешкод, випробувань і відвертих розчарувань, але, якщо ви не готові витримати бурю, як ще ви зможете довести, наскільки ви цього заслуговуєте?

Діва

Твоє сонячне повернення йде повним ходом, що нагадує тобі про необхідність бути впевненим у собі та вірити у свою здатність стати краще, рухатися вперед попри все.

Повний місяць у Рибах, що відбувається у вашому сьомому будинку союзників, ворогів, стосунків і ділових партнерів, змушує вас усвідомити, що працює, а що ні, коли йдеться про динаміку ваших взаємин з людьми у вашому житті.

Якщо фундамент цих відносин слабкий і ненадійний, ця повня може стати тією соломинкою, яка зламає верблюда.

Однак, якщо ви і ваш партнер готові взяти на себе відповідальність і зустрітися посередині у точці розуміння й компромісу, ця повня змусить вас усвідомити, наскільки сильні ваші стосунки!

Діви, вперед до досягнень, сміливо і без вагань!

Стрілець

Стрільці так старанно працювали, щоб досягти більшого впливу у своїй кар’єрі та просунутися ще далі до успіху. Однак згадайте, що перемога у грі – не найголовніше у вашому житті, особливо якщо ви уникаєте проблем у особистому житті під виглядом трудоголіка.

Повний місяць у Рибах переносить вашу увагу на ваш четвертий будинок сім’ї та походження і хоче, щоб ви зрозуміли, що у вас немає контролю над тим, звідки ви родом або з ким ви пов’язані.

І хоча ви зараз можете почуватися пригніченим домашніми турботами, у вас є можливість створити власне уявлення про дім, де б він не знаходився.

Якщо вас не влаштовує ваше місце проживання або ви і ваші батьки не ладнаєте, приймайте виклик долі – ця повня надихне вас почати щось робити з цим так чи інакше.

Риби

Звичайно, ця повня присвячена вам, Риби. Ви зірка шоу, навіть якщо у вас є схильність уникати уваги!

Ця повня проливає світло на ваш перший будинок “я”, а це спонукає вас заглянути глибоко у своє власне відображення і уважно подивитися на людину, якою ви стаєте.

Те, що ви робили помилки в минулому, не означає, що ви та сама людина, якою були раніше. Не переймайтеся через це.

Дозвольте вересневій повні показати вам усі шляхи, якими ви йшли і зросли. Приготуйтеся до кульмінаційного моменту у своєму житті, тому що повня – це завжди момент змін і завершення.

Ви залишаєте колишнього себе позаду та знайомитесь з новим собою, Риби. Так віщують зірки і це вам на благо!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.