fbpx

Повня в лютому 2023 року відбудеться на тлі сузір’я вогняного Лева: як кожен знак Зодіаку відреагує на явище, від якого нас застерігають астрологи

Повня в лютому 2023 року відбудеться на тлі сузір’я вогняного Лева: як кожен знак Зодіаку відреагує на явище, від якого нас застерігають астрологи

Астрологи застерігають від цього явища. Це може зашкодити нам.

Повня в лютому 2023 року відбудеться на тлі сузір’я вогняного Лева. Що це означає для нас і як ми можемо до цього підготуватися? Дізнайтеся поради астрологів.

Наближається повний місяць Сніговий місяць. Оскільки він відбувається в лютому, він викликає асоціації з холодом і темрявою. Своєю назвою він зобов’язаний тому, що часто з’являється в морозну ніч, коли земля вкрита снігом. Тож, здавалося б, тоді весь світ спить. Однак гороскоп говорить про зворотне – всі знаки зодіаку відчують стимулюючу дію цього явища. Це буде в солярному знаку Лева.

Повний місяць у Леві 5 лютого 2023 року. Гороскоп на тиждень для всіх знаків зодіаку

Лев – самий запальний з усіх знаків Зодіаку. Повний місяць, що наближається, додасть нам багато енергії, але не кожен зможе це витримати. Багато з нас можуть мати проблеми зі сном, а також відчувати тривогу, через що буде важко спілкуватися з оточуючими.

Нас чекає багато конфліктів – люди почнуть боротися один з одним за владу і увагу. Зодіакальний Лев часто буває в центрі уваги, але для нього це цілком природно. Тепер інші знаки зодіаку захочуть, щоб на них зосередилася увага оточуючих. Важливою темою цього тижня стане конкуренція.

Брехня і маніпуляції випливуть назовні, адже Лев не терпить у своєму житті фальші. Тепер ніхто не зможе приховати правду про себе. Ми пізнаємо людей такими, якими вони є. Якщо ми зрозуміємо і приймемо їх, ми зміцнимо наш зв’язок. Інакше контакт буде розірвано.

Гороскоп на повний місяць застерігає від певної поведінки. Ось на що нам потрібно звернути увагу:

1. Я, я, я

Цього тижня наше его може повністю контролювати всі наші рефлекси. Дехто впаде в такий крайній егоїзм, що перестане зважати на інших. Варто пам’ятати, що знак зодіаку Лев зовсім не такий. Область в тілі, яка йому призначена, – це серце. Тепер ми можемо проявити велике співчуття та розуміння.

2. Почуття переваги

Ми збираємося отримати велику впевненість зараз. Але ми повинні думати, як ми будемо цим користуватися. Коли ми помічаємо, що починаємо погано поводитися з оточуючими, ми повинні утриматися від цього. Прояв надмірної гордості призведе до болючого уроку від когось.

3. Підвищення голосу

Багато хто тепер відчує, що в нього нарешті вистачить сміливості сказати те, що він насправді думає. Однак у багатьох випадках це закінчується погано. Майже кожному тепер захочеться заревіти як Лев і когось налякати. Однак ми можемо промахнутися і сказати кілька слів занадто багато, і тоді назавжди втратимо чиюсь довіру.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page