fbpx
гороскоп
Повня в серпні віщує втрати: ще за декілька днів до цього “дійства” ви відчуєте, що насправді несе собою “Повний Місяць у Водолії”. Українцям слід бути до цього готовими

Повня в серпні віщує втрати: ще за декілька днів до цього “дійства” ви відчуєте, що насправді несе собою “Повний Місяць у Водолії”. Українцям слід бути до цього готовими.

Повня у серпні 2022 року буде 12 числа, о 4:35 за Києвом. Повний Місяць буде в знаку Водолія й на “чорному” хресті між планетами. Астролог Влад Росс поділився з українцями, чого чекати і чого побоюватися в дні до і після повні.

“Повний Місяць у Водолії натякає на те, що в найближчі два тижні варто замислитися про зміни в житті, про те, від чого слід позбутися, як стати вільнішими і почуватися комфортніше. Ця повня сприятиме звільненню мозку від нав’язливих важких думок, які забирають багато енергії”, – зазначив фахівець.

За його словами, період з 11 по 13 серпня – найгірший період для проведення медичних процедур і маніпуляцій.

Росс додав, що вузли в квадраті до повного Місяця свідчать про важливість цього часу – він буде сприятливим для вирішення кармічних завдань.

“Так, наприклад, якщо ви бачите, що ваш шлюб надламаний і фактично зруйнований, то це буде відповідний момент, щоби нарешті звільнитися від нього”, – зазначив астролог.

Він застеріг, що в дні перед повнею буде непросто що-небудь планувати. Часто доведеться імпровізувати й приймати нові ситуації.

“Ця повня може принести втрати, але, тим не менш, воно зміцнить віру і допоможе зрозуміти справжні цінності – не нав’язані вам кимось, а особисті. У серпні буде важливо шукати компроміс між особистими бажаннями і вимогами колективу. До такого компромісу буде прийти не так просто, можливо, має бути активна боротьба, бунтарство, революція”, – наголосив астроексперт.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua