fbpx
гороскоп
“Повний крах сусіда”: відомий астролог поділився цікавими підрахунками, щодо того, коли ЗСУ повернуть Херсонщину, Донбас та Крим

“Повний крах сусіда”: відомий астролог поділився цікавими підрахунками, щодо того, коли ЗСУ повернуть Херсонщину, Донбас та Крим.

У серпні 2022 року “сусіди” почнуть зазнавати поразки у війні проти України, ситуація на фронті зміниться на користь ЗСУ. Проте процес повернення окупованих територій буде тривалим і не легким.

Про це йдеться у довгостроковому прогнозі астролога Дмитра Урануса. “Наприкінці липня та на початку серпня Марс вступить у поєднання з Місячним Вузлом і Ураном у Тельці. Це дуже рідкісний та історичний аспект, який буває один раз у 167 років!

Останній раз такий аспект був у травні 1855 року, коли союзні війська висадили десант у Керчі і почали наступ на Севастополь. Після такого аспекту протягом кількох місяців прискорилася військова поразка Росії у кримській війні, і у вересні 1855 року відбулося падіння Севастополя”, – зазначив він.

Астролог додав, що у серпні подібні події знову повторяться в історії Росії. Ймовірно, війська агресора будуть неспроможні протистояти ЗСУ.

“З серпня по листопад Україна звільнятиме Донбас. У районі листопада-грудня Україна може звільнити південь, Херсонську область, і розпочати процес підготовки до звільнення Криму в зиму 2022-2023 років”, – повідомив астролог.

Уранус попередив, що Росія восени може запросити переговори та запропонувати мирні угоди, але Україні не можна на це погоджуватися, інакше через 9-10 років розпочнеться нова війна, ще важча. Щоб цього не сталося, треба довести цю війну до кінця, до повного краху “сусіда”.

Фото ілюстративне з вільних джерел