fbpx

Повний місяць 5 лютого 2023 року: ці три знаки Зодіаку чекають гарячі любовні пригоди!

Повний місяць 5 лютого 2023 року: ці три знаки Зодіаку чекають гарячі любовні пригоди!

Почався лютий і зливає нас космічною енергією. 5 лютого повний місяць світить у Леві. Це вогняне сузір’я забезпечує особливо спекотні ночі з трьома знаками Зодіаку.

Повний місяць 5 лютого 2023 року

Близько 19:28 5 лютого буде видно повний місяць. Він відомий під різними іменами. З одного боку, лютневий повний місяць індіанці називали сніговим місяцем. У цю пору року зазвичай випадає сильний сніг.

Лютневий повний місяць проходить у знаку зодіаку Лев. Знак зодіаку кипить жвавістю, впевненістю в собі та жагою до дії. Він випромінює вогненну енергію, від якої можуть скористатися й інші знаки зодіаку . Хороший час, щоб поділитися думками, почуттями та емоціями з близькими.

Гарячий час для знака зодіаку Лев на повний місяць 5 лютого 2023 року

Знак зодіаку Лев випромінює особливо романтичну енергію під час повного місяця. Ви також отримаєте справжнє підвищення впевненості в собі. Самотнім тепер легко вступати в контакт з іншими. Тож саме час піти кудись і знайти нових друзів. Ви у стосунках? Ідеально! Ваша хтивість не залишається прихованою від вашого партнера. Хвилюючі моменти неминучі.

Щастя в любові для знака зодіаку Скорпіон

Незалежно від того, перебуваєте у стосунках чи неодружені – як Скорпіон ви часто не чітко розумієте свої почуття. Тому використовуйте космічну енергію повного місяця і дайте своєму серцю говорити. Саме час наважитися сказати своїй коханій, що ви насправді відчуваєте. Як Скорпіон у відносинах, ви повинні використовувати силу повного місяця, щоб чітко повідомити про свої потреби своїм близьким. Воно буде того варте.

Терези: відкриті до нових пригод у повний місяць

Повний місяць 5 лютого 2023 року дарує знаку зодіаку Терези заряд енергії. Вас навряд чи зупинять через вашу тягу до дії та вашу відкритість до нового. Тож ідеальний час, щоб дізнатися, що вам справді подобається. Ви в партнерстві? Як щодо цікавих ігор. Будучи самотнім, ви також можете з нетерпінням чекати цікавих моментів. Вогняний лев у повний місяць дає крила вашим фантазіям.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page