fbpx

Повний місяць 7 березня змінить життя всіх знаків Зодіаку: ця духовна енергія вплине на всі знаки зодіаку, які обертаються навколо кількох казкових сюрпризів!

Повний місяць 7 березня змінить життя всіх знаків Зодіаку: ця духовна енергія вплине на всі знаки зодіаку, які обертаються навколо кількох казкових сюрпризів!

Ми всі любимо Місяць, коли він повний і блискучий. Незабаром березневий повний місяць подарує мудрість і зрілість. Дійсно, незабаром повний місяць відбудеться 7 березня і пройде під знаком Діви. Ви знаєте, що це означає? Які хороші новини! Духовні енергії охоплять життя кількох людей залежно від їх знаків зодіаку, кожного чекає сюрприз, і ніхто не обійдеться без нього. Коли тут повний місяць, це верх щастя!

Місячні цикли слідують один за одним, впливають на наш настрій, наш стан розуму, наш моральний стан, наші амбіції… Ось чому ми повинні тримати широко розкриті обійми, щоб зустріти хороші новини та хорошу енергію в гарному настрої та позитиві.

Як березневий повний місяць вплине на ваше життя залежно від вашого знаку зодіаку

У березні 2023 року повний місяць у Діві, як правило, заохочує почуття відданості та мудрості. Ця духовна енергія вплине на всі знаки зодіаку, які обертаються навколо кількох казкових сюрпризів! Ось вони…

Овен

Нашим друзям Овнам бажаю мужності та рішучості зустрітися з цим місяцем, який обіцяє бути важкою роботою та відповідальністю!

Не хвилюйтеся, це лише вікно можливостей для вас, щоб просунутися з вашими проектами, завершити їхні деталі, повернути їх за розкладом і виконати завдання за розкладом. Начальство буде задоволене вашою наполегливістю і висловить свою вдячність. Зрештою, кар’єрний ріст і завершення призупинених проектів – це просто благословення. Удачі вам!

Телець

Дорогий Телець, ти будеш танцювати під вальс кохання, ти скучив за тим, щоб піддати своє серце ніжним променям сонця? Це буде в березні!

Якщо ви самотні, оглядайте горизонт навколо вас, можливо, ви зустрінете захоплених людей, які довгий час мовчки плекали вас. Зірки радять вам під час цього місяця оточити себе людьми, з якими у вас є прекрасні стосунки. Якщо ви перебуваєте у стосунках, це буде можливість хтиво розпалити вогонь зі своїм партнером. Відпусти в березні, все колись вийде…

Близнюки

Пророцтва для Близнюків гіркі, але одне можна сказати точно: у вас вистачить сил спокійно доплисти до берега!

Незважаючи на ваші професійні амбіції, найбільше ваші думки будуть займати маленька чи велика родина. Можливо, ви стурбовані переїздом, недугою близької людини чи купівлею нерухомості… усі події, які потребують вашої безумовної присутності та підтримки. Ми це знаємо, у вас є, Близнюки!

Рак

Замість того, щоб вказувати пальцем на всі незручності та труднощі повсякденного життя, повний Місяць у березні запрошує вас скористатися його позитивною енергією, щоб знову зосередитися на головному, прислухатися до свого внутрішнього голосу, відновити мирний зв’язок із собою. Всередині, дихайте і вивчати весь життєвий досвід. Ніщо інше не так важливо, як ваше психічне здоров’я. Тож, друзі Раки , бережіть себе!

Лев

Марс запрошує вас підвести підсумки свого фінансового становища, щоб уникнути неприємних сюрпризів і зберегти комфорт з часом. Будьте впевнені, якщо ви витратите час на оцінку переваг і недоліків своїх покупок, ви вийдете з балансом, який буде дуже багатим висновками та рекомендаціями.

Хороша новина полягає в тому, що цей період може принести вам несподіване підвищення, нову роботу або нове джерело доходу. Карма просто неймовірна!

Діва

Як відомо, повний Місяць у березні буде поміщений під ваш знак, тому ви повинні очікувати, що ви сяєте по-іншому!

Духовна сила Місяця в цей час у ваших руках, настав час показати світові, хто ви є… Це засмутить кількох людей, які не вірили в вас спочатку або не знали, як оцінити ваш потенціал, але все це не так серйозно з огляду на тріумф, який ви збираєтеся відсвяткувати в цьому спеціально присвяченому вам місяці!

Ваші добрі манери знайдуть спільну мову, яка позбавить вас від невиправданої злоби деяких людей.

Терези

Марс підтримає вас, щоб ви могли відпочити від хаосу життя та зорієнтуватися. Вам не потрібно щодня боротися, тому що, як і стріла, людині властиво повертатися назад, щоб запустити себе далі.

Цей місяць висвітлить ваші найпотаємніші потреби, запропонує вам розслабитися і зробити глибокий вдих, а потім… випустити його! Зберігайте спокій, дорогі жителі Терезів… ваше здоров’я безцінне.

Скорпіон

Якщо березень матиме одну назву для наших друзів-Скорпіонів, то це буде “Святкування”! І так, ви завжди повинні святкувати свої перемоги, а також свої найкращі досягнення. Не зважайте на цей місяць для вас…

Ви маєте повне право насолоджуватися успіхом і популярністю, яких вам вдалося досягти останнім часом. Немає причин переходити на модерацію, отримуйте задоволення!

Стрілець

У березні всі будуть готові визнати почесні старання Стрільців. Ви мали значну відповідальність, виконали величезну роботу та контролювали важкі проєкти. Ура !

Очікуйте визнання та потенційного підвищення, а доти подбайте про свою родину та відновіть моменти, які ви пропустили під водою…

Козеріг

Життя буде здаватися яскравим і матиме смак перших стартів, нових починань.

У вас буде шанс почати своє життя з чистого аркуша і почати на хорошій основі.

Дозвольте собі зробити трохи самоаналізу, щоб пізнати себе краще, є найкращим підходом до автентичності. Вітаються всі можливості та інтелектуальні проекти. Козеріг, не позбавляйте себе цієї пригоди!

Водолій

Найкраща порада, яку могли б дати вам астрологи, — наблизити своїх ворогів, щоб краще їх затримувати та контролювати.

Березень попросить вас залишатися мудрими, уважними та зрілими у прийнятті рішень. Суперечки не допоможуть вам розвинутися в певних гострих аспектах життя, зокрема в грошима, інвестиціях або купівлі активу. Щоб бути лідером Водолія, дружелюбність римується з серйозністю…

Риби

Марс запрошує Риб зробити любов своїм пріоритетом у всіх сферах. Вам доведеться з любов’ю смакувати і сприймати всі сторони свого життя; від вашої роботи до вашої пари, яка проходить повз вас…

По-перше, на роботі спробуйте займатися професією, яка вам подобається і захоплює, якщо це ще не так. Потім, як пара, не забудьте підтримувати якісне спілкування зі своїм партнером та обговорювати всі деталі вашого життя як пари та те, що ви спільні разом, а саме ваше сприйняття життя, фінанси, діти, відпустка та хобі… Це основа!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page