fbpx

Повний місяць 7 січня дарує кардинальні зміни всім знакам Зодіаку: Марс і Меркурій у ретрограді та повний місяць у Раку через кілька днів. Для одних це нищівний тягар, а для інших — маяк надії, який не можна нехтувати!

Повний місяць 7 січня дарує кардинальні зміни всім знакам Зодіаку: Марс і Меркурій у ретрограді та повний місяць у Раку через кілька днів. Для одних це нищівний тягар, а для інших — маяк надії, який не можна нехтувати!

Цей початок року – як чистий аркуш, який ми збираємося заповнити подіями, які незабаром відбудуться! Тому слід очікувати нових змін і нових перспектив… Марс і Меркурій у ретрограді та повний місяць у Раку через кілька днів. Для одних це нищівний тягар, а для інших — маяк надії, який не можна нехтувати. Відкрийте для себе вплив повного місяця на ваш знак зодіаку.

Атмосфера цього першого місяця року, швидше за все, пожвавить ваші почуття! Астрологи малюють космічну атмосферу на початку року і радять декому з вас пристебнутися.

Що означає повний місяць у Раку 7 січня для вашого знака Зодіаку?

Дзвони дзвонять уже два дні, і світ увійшов через передні двері в 2023 рік. Якщо цей початок року змушує вас почуватися розчарованим, втомленим, сентиментальним або більш емоційним, ніж зазвичай, це, швидше за все, через пониження в посаді планета дії в Близнюках і спілкування в Козерозі… але це ще не все, ефект повного місяця 7 січня вже відчувається і вторгається у Всесвіт своєю дещо неправильно зрозумілою енергією.

Овен

Повний місяць у Раку запрошує вас переглянути свої старі сімейні конфлікти, щоб мати можливість переглянути, як вони впливають на поточні події. Виправлення цієї частини вашого життя піде на користь вашому емоційному благополуччю.

Телець

Зірки радять вам переглянути свій спосіб мислення по-іншому і змінити спосіб реагування. Оскільки цей Повний Місяць перебуває у вашому домі спілкування, вас просять бути добрими до себе, перестати бути суворими та нав’язувати собі вимоги, які зрештою вас втомлюють.

Близнюки

Використовуйте космічну енергію, яка виходить від цього першого місяця, щоб більше зосередитися на фінансових питаннях. Взяття під контроль свого бюджету та погашення боргів, які накопичилися останнім часом, може принести вам користь прямо зараз.

Рак

Уродженці знака Рак, будьте готові до того, що ваші емоції посиляться більше, ніж зазвичай. У цей повний місяць у Раку всі питання, що стосуються ваших стосунків, знаходяться в центрі уваги. Підведіть підсумки, і якщо ви виявите дисбаланс або відчуєте розчарування, подолайте їх, не чекаючи занадто довго.

Лев

Повний місяць у Раку активізує ваш дім відпочинку та духовності. Це вдалий час, щоб обміркувати свою ситуацію та зарядитися енергією. Якщо ваша підсвідомість починає відкопувати якісь залишки з минулого, займіться медитацією, щоб звільнитися від негативних думок.

Діва

Активізуючи свій будинок спілкування, можливо, настав час для вас відновити зв’язок з людьми навколо вас і продовжити плекати зв’язки з іншими. На ваші дружні стосунки обрушиться буря і встояти зможуть лише найсправжніші.

Терези

Зростає напруга між вашим особистим і професійним життям. Це нормально, оскільки повний місяць потрапляє безпосередньо в зону вашої кар’єри. Знаходження балансу між цими двома світами значно підвищить вашу впевненість у собі та допоможе легше досягати ваших цілей.

Скорпіон

Цей перший повний місяць 2023 року торкнеться вашого дому пригод і експансії. Тож ви відчуваєте натхнення залишити свою поточну рутину та скористатися новими можливостями, які постануть перед вами. Якщо ви хочете потрапити туди, просто довіртеся своєму чуттю!

Стрілець

Оскільки цей Повний Місяць безпосередньо торкається вашої зони близькості, вас просять провести час наодинці зі своєю другою половинкою. Хоча негатив може вийти на поверхню, це все одно зміцнить ваше розуміння один одного. Залучення до терапії принесе вам полегшення, якого ви так чекали.

Козоріг

Для вас, уродженців Козерога, перший повний місяць січня активізує вашу сферу партнерства. Незалежно від того, чи йдеться про романтичні партнерські стосунки, сімейні стосунки чи дружбу, ви відчуваєте, що готові прийняти будь-який виклик, який трапиться на вашому шляху, і більш схильні до досягнення здорового балансу з людьми навколо вас.

Водолій

Ви боїтеся змінити деякі свої щоденні звички? Цей повний місяць у Раку стане для вас своєрідним одкровенням, яке принесе необхідні зміни у ваш розпорядок життя та позбавить вас від шкідливих звичок. Тільки тоді ви зможете відчути себе повноцінним.

Риба

Уродженці знака Риби, цей повний місяць у Раку освітлює ваш дім романтикою та самовираженням. Ваші романтичні стосунки, швидше за все, досягнуть кульмінації, що змушує вас задуматися, чи варто вам офіційно оформити вашу ситуацію з коханою людиною чи йти далі. Дозвольте серцю керувати вами, щоб прийняти правильне рішення.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page