fbpx

Повний місяць 7 січня приносить неприємності цим знакам Зодіаку: у той час як деякі знаки зодіаку нарешті зітхнули з полегшенням після важкого року, інші зіткнуться з проблемами та перешкодами різного роду

7 січня відбувся повний місяць у знаку Рак. У той час як деякі знаки зодіаку нарешті зітхнули з полегшенням після важкого року, інші зіткнуться з проблемами та перешкодами різного роду. Дізнайтеся, чи є ви одним із невдалих знаків цього початку року!

Початок року збігається з повним місяцем у Раку. Цей Місяць, також званий “Вовчим Місяцем”, 7 січня поширить на астральному небі енергію Рака, надзвичайно чутливого знака зодіаку. У деяких може незабаром змінитися настрій і стати більш емоційними, ніж зазвичай.

На які 3 знаки зодіаку повний місяць негативно вплине?

Три знаки зодіаку особливо постраждають від негативного впливу повного місяця. Їм доведеться навчитися контролювати свої емоції, щоб подолати перешкоди, які очікуються в цей день. Очікуються зміни, щоб повернутися до гармонійного життя.

Овен

Вовчий Місяць негативно позначиться на знаку Овна. В основному це стосується його любовного життя та стосунків. З 7 січня цьому знаку Вогню доведеться зіткнутися з неодноразовою критикою з боку близьких. Його можуть розчарувати друзі або партнер. Крім того, його велика імпульсивність може мати серйозні наслідки для його професійних стосунків.

Результат: цього дня Овни можуть відсторонитися та ізолюватися від інших. Повний місяць у Раку також буде гарним часом, щоб уповільнити темп, підвести підсумки та визначити пріоритети своїх потреб.

Таким чином він міг ближче придивитися до певних сфер свого життя, які приносять йому безпеку та комфорт.

Щоб уникнути подальшого розчарування, Овен незабаром може переглянути деякі минулі рішення та змінити деякі ідеї, пов’язані з їхньою кар’єрою, стосунками та репутацією.

Йому також слід працювати над збереженням балансу між професійним і особистим життям.

Рак

Хоча один із щасливих знаків цього нового року, знак Рака може бути більш емоційним, ніж зазвичай. Дійсно, ця астральна конфігурація, яка розгортається в його знаку, запрошує його відпустити і зосередитися на істотному.

Чекаючи, поки енергія повного Місяця розсіється, цей Водний знак повинен залишатися уважним до порад оточуючих. Їм часто буде важко переконати його прийняти правильні рішення щодо свого майбутнього.

Йому доведеться уникати цього дня, який не сприяє пошуку роботи. Крім того, його впертість може мати серйозні наслідки та призвести до помилок у судженні чи професійних помилок.

Щоб уникнути невдачі, цьому знаку Зодіаку не варто реагувати імпульсивно і зважувати всі “за” і “проти” кожного вчинку, який він зробить найближчим часом.

Цей повний місяць також говорить про те, щоб він розглянув можливість нового професійного або романтичного партнерства.

7 січня також буде ідеальним часом, щоб представити свої ідеї та зробити свої потреби головним пріоритетом. Однак будьте обережні, не перестарайтеся!

Стрілець

Знак Стрільця також може зіткнутися з деякими труднощами з повним місяцем 7 січня. Деякі рішення, прийняті поспішно на початку року, можуть негативно вплинути на його повсякденне життя.

Тоді йому доведеться продумати кожен крок свого проєкту та кожну окрему дію, перш ніж зробити важливий вибір. Таким чином, деякі деталі могли вислизати від нього та скомпрометувати безперебійну роботу його діяльності.

Результат: його емоційний стан може сильно постраждати. Він також може увійти в фазу ейфорії, яка призведе до серйозних помилок на роботі та численних проблем в приватній сфері.

Цей знак Вогню буде більш чутливим, ніж зазвичай, і може мати значні перепади настрою. Тоді йому доведеться взяти себе в руки, поки не пізно. Це буде єдиний спосіб уникнути конфліктів у родині.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page