fbpx
гороскоп
Повний місяць у грудні 2022: ці 4 знаки Зодіаку відчують “переворот” найбільше

Повний місяць у грудні 2022: ці 4 знаки Зодіаку відчують “переворот” найбільше

Кожні 28 днів Повний Місяць урочисто виходить на нічне небо, відкриваючи всю свою небесну красу. Коли вона наповнює всесвіт своїм сліпучим чарівним світлом, ви можете буквально відчути, як у вашій свідомості проливається її сила. І якщо ви один із знаків зодіаку, на якого повний місяць найбільше впливає, є ймовірність, що цей досвід якось змінить вас!

Повний Місяць завжди має місце, коли Місяць — правитель вашого внутрішнього “я” — утворює опозицію з Сонцем — правителем вашого зовнішнього “я”, створюючи внутрішнє сум’яття та змушуючи вас діяти.

Нерідкі випадки, коли глибокі емоції піднімаються на поверхню, як вулканічний вибух, або коли в цей час відбуваються великі потрясіння. Оскільки повний Місяць також є найбільш кульмінаційною фазою місячного циклу, часто це час, який викликає великі зміни та показові моменти. Хочеш чи ні, повний місяць завжди від чогось звільнить!

Близнюки — це знак Зодіаку, який любить бути найрозумнішою, найяскравішою людиною, але соромно ходити навколо, вважаючи, що ти правий, коли насправді ти неправий! Дайте собі дозвіл помилятися. Зробіть крок і переосмисліть, якщо ви справді хочете прийняти кардинальне рішення чи просто відчуваєте імпульсивність.

Якщо ваш сонячний знак, місячний знак або висхідний знак підпадають під один із наступних знаків зодіаку, майбутній повний місяць звільнить вас від деякої частини стриманого гніву.

Ось чому ці знаки зодіаку будуть особливо вражені повним місяцем.

Ці знаки зодіаку найбільше відчують повний місяць:

Близнюки

Близнюки, цей повний місяць буде для вас дуже важливим. Ви будете сяяти, і всі будуть налаштовані, щоб почути, що ви маєте сказати!

Оскільки цей Повний Місяць освітлюватиме ваш перший будинок, це спонукатиме вас зазирнути глибше в себе та уважно подивитися на людину, якою ви стаєте. Те, що ви робили помилки в минулому, не означає, що ви така сама людина, як раніше.

Нехай цей повний місяць покаже вам, як ви виросли (і всі шляхи, якими ви ще можете рости). Будьте готові до того, що настане кульмінаційний момент у вашому житті, оскільки повний місяць — це завжди час змін і завершень. Ви можете вивільнити гнів і образи, які, як ви й не думали, тримаєте. Не карайте себе за злість, Близнюки. Гнів просто означає, що ви дійсно, дуже дбаєте про речі!

Діва

Чого ти хочеш досягти, Діва? За що ви хочете бути відомим чи визнаним?

Повний місяць у Близнюках приносить силу у ваш 10-й будинок кар’єри та репутації, проливаючи світло на ваш соціальний статус. Можливо, ви повертаєтеся до своїх професійних цілей і розумієте, що щось не працює.

Розвернутися, коли корабель не працює, ніколи не буває легко, але це краще, ніж продовжувати рух у неправильному напрямку. У вас такий великий потенціал, щоб зробити щось дивовижне у своїй кар’єрі, особливо якщо ви почнете зараз!

Однак це також не означає кинути, коли ситуація стає важкою. Дорога попереду всіяна перешкодами, викликами та розчаруваннями, але якщо ви не готові витримати шторм, як ви можете довести, наскільки ви заслуговуєте того, чого хочете?

Стрілець

Відбувається повернення Сонця до вашого знаку, що нагадує вам довіряти собі та вірити у свою здатність стати кращою людиною.

Однак повний місяць у Стрільці приверне вашу увагу до ваших індивідуальних стосунків. Відбуваючись у вашому сьомому домі союзників, ворогів, подружжя та ділових партнерів, ця місячна подія змусить вас зрозуміти, що працює, а що ні, коли йдеться про динаміку ваших стосунків.

Якщо фундамент відносин слабкий і ненадійний, цей повний місяць може стати тією соломинкою, яка зламає спину верблюду. Однак, якщо ви і ваш партнер готові взяти на себе відповідальність і докласти зусиль, цей повний місяць змусить вас зрозуміти, наскільки міцними насправді є ваші стосунки, Стрілець. І пам’ятайте, що всі пари час від часу сваряться, кожна переживає злети і падіння.

Риби

Ви дуже наполегливо працювали, щоб розвивати свою кар’єру та ще більше рухатися до успіху.

Однак перемога – не найголовніше у вашому житті, особливо якщо ви хочете уникнути проблем в особистому житті під виглядом трудоголіка. Зосереджуючись на вашому четвертому домі сім’ї, повний місяць в Овні хоче, щоб ви зрозуміли, що ви не маєте контролю над тим, звідки ви походите або з ким ви пов’язані.

І хоча іноді ви можете відчувати себе зануреними вдома, у вас є сила створити власне уявлення про дім, де б він не був. Якщо ви незадоволені тим, де живете, або якщо ви з батьками не ладнаєте, цей повний місяць надихне вас почати щось робити (так чи інакше), щоб покращити ситуацію.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page