fbpx

Повний місяць у Леві – настає потужна фаза. Що робити зараз, щоб пробудити свою мужність і найвищий потенціал?

Лютневий повний місяць у Леві зігріє нас своїм сяйвом. Левом керує Сонце, тому кіт зодіаку творчий і сповнений мотивації. Він не боїться говорити свою правду вголос. Це вчить вас пишатися собою і бути впевненим у тому, що прийде. Сніговий Місяць підживлюватиме наш внутрішній вогонь, навіть коли зовнішній світ холодний, а ресурсів мало. Якщо ми підтримуємо це через наші присcтраcті, ми привернемо радість і достаток у своє життя.

Повний місяць у Леві 2023 – Сніжний місяць

5 лютого 2023 року на небі засяє повний Місяць у Леві. Він несе в собі вібрацію, зосереджену на серці, яка наповнить нас впевненістю та допоможе нам досягти наших цілей. В астрології Лев асоціюється з королівською гідністю, пишнотою і любов’ю бути в центрі уваги. Його горда, героїчна енергія спонукає вас робити сміливі кроки до своєї мрії. Настав час голосно ревти на місяць і сказати йому, що у нас на серці.

Правляча планета Лева: Сонце

Стихія Лева: вогонь

Астрологічний будинок: 5

Хоча Повний Місяць у Леві кипить гарячою вібрацією стихії Вогню, ця фаза є Сніжним Місяцем у календарі фермера. За народними повір’ями, це явище приносить морози та сильний снігопад. У твоєму серці буде горіти полум’я романтики. Робіть те, що вам подобається і що змушує вас відчувати себе особливим.

Не дозволяйте своїй рутині приспати ваше бажання отримати досвід і розважитися. Місяць у Леві запалить ваш внутрішній вогонь, щоб ви сяяли своїм світлом так само яскраво, щоб вас бачив весь світ.

Присутність Урана обіцяє важливі зміни

Лев не повністю зациклюється на минулому. Замість того, щоб відступати, зробіть крок вперед. Прийміть своє життя тут і зараз. Дякуйте собі за те, ким ви є і куди йдете. Відчуйте, як ви розблоковуєте високі вібрації. Дійте проти негативних почуттів, які може підживити у вас Уран.

Планета пробудження і змін стане надзвичайно активною під час цієї фази, створюючи в нас відчуття невизначеності. Не бійся. Відкрийте свій розум для глибших істин. Дозвольте собі поглянути по-новому. Коли ваша перспектива змінюється, ви можете захотіти впровадити позитивні зміни або підійти до речей по-новому.

Повний місяць у Леві дасть вам сили прийняти сміливе рішення або вчинок щодо свого майбутнього.

Підвищена активність Урана повністю в Леві чітко дасть нам зрозуміти, що потрібно змінити, а що більше не служить нам.

Повністю Лев, ви відчуєте покликання зробити щось важливе. Оскільки наразі жодна планета не ретроградна, космос підтримує наші дії та дозволяє нам рухатися вперед. Не бійся. Що б ви не вирішили, вас підтримає Всесвіт. Зараз не час стримуватися. Живіть свій внутрішній вогонь.

Місяць у Леві – як працювати з її енергією?

Лев завжди слідує своєму серцю. Хоча цей знак зодіаку блищить в компанії, слава і достаток не відволікають його від справді значимого. У житті він керується своїми почуттями. Він знає, що інколи найпростіші відповіді та найпростіші дії є найсильнішими.

Відчуйте свої емоції та дозвольте серцю вказати вам правильний шлях. Спростіть свою ситуацію, а не ускладнюйте її. Дочекайтеся слушного моменту. Нехай все буде само собою.

Повний місяць у Леві допомагає вам відкрити, що прості дії та дотримання свого серця відновлюють відчуття легкості та посилюють ваше внутрішнє світло.

Лев вчить, як проявляти любов. Почніть з себе. Довіряйте своїй інтуїції і знайте, що все можливо. Будьте вдячні за своє здоров’я, тіло і набуті навички. Не дозволяйте старим віруванням стати на заваді.

Почніть давати іншим те, що хотіли б отримати самі. Знайте, що енергія, яку ви віддаєте, швидко повернеться до вас. Робіть ці вчинки добрими і безкорисливими, позбавленими егоїзму.

Повний місяць у Леві також є ідеальним часом для любовних ритуалів, прояву прихильності або святкування дружби. Запросіть у своє життя все, про що мрієте – як про другу половинку, так і про подорожі та роботу мрії.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page