fbpx
гороскоп
Повний місяць у Тельці зробить листопад доволі складним для цих трьох знаків Зодіаку у плані здоров’я: нездужання, втома, поганий сон – і це лише початок, на що варто відразу ж звернути свою увагу!

Повний місяць у Тельці зробить листопад доволі складним для цих трьох знаків Зодіаку у плані здоров’я: нездужання, втома, поганий сон – і це лише початок, на що варто відразу ж звернути свою увагу!

3 знаки Зодіаку можуть занедужати в листопаді: виснаження та втома.

Цих знаків Зодіаку чекає досить складний листопад. Дійсно, ця пора року з приходом осені та холодів, швидше за все, зробить їх більш уразливими. Повний місяць у Тельці 8 листопада не буде сприятливим для цих знаків зодіаку.

Це місячне затемнення в знаку Тельця вплине на життя певних знаків зодіаку. Крім того, ретроградний Марс з 30 жовтня в знаку Близнюків до 12 січня 2023 року. Листопад виснажить ці знаки зодіаку.

Ретроградний Марс у знаку Близнюків, а за ним повний місяць 8 листопада, робить ці знаки зодіаку більш вразливими. Крім того, початок зими та сезонні недуги, як правило, послаблюють захист. Цим уродженцям Зодіаку слід уважно стежити за своїм способом життя, щоб зберегти здоров’я.

Також можуть виникати розбіжності, і вага певних слів може вплинути на стосунки між певними людьми, народженими цими знаками. Ретроградний Марс у Близнюках також спричинить відсутність інтересу з боку деяких знаків, яким бракує мотивації. Але повний місяць 8 листопада також може негативно вплинути на їх здоров’я.

Близнюки

Близнюки будуть дуже чутливими протягом листопада. Легке покашлювання може перейти у щось серйозніше. З настанням зими радять захиститися від холодів і тепло одягатися. Близнюки повинні залишатися пильними протягом листопада і віддавати перевагу часу, проведеному на самоті, щоб подбати і про своє – внутрішнє.

Стрілець

Листопад буде дуже важким місяцем для Стрільців. Вони можуть зіткнутися з проблемами свого психологічного здоров’я. З їх досить напруженим темпом життя, нескінченними годинами, проведеними на роботі, Стрільці можуть відчувати себе перевантаженими протягом листопада.

Через напружений графік уродженці цього знака Вогню можуть досягти професійного виснаження, яке може призвести до вигорання. З ослабленим організмом їм варто відпочити і приділити час подбати про своє здоров’я. Їм слід зосередитися на відпочинку та розслабленні, щоб відновити достатньо енергії та почати все заново до кінця року.

Риби

Риби можуть зіткнутися з проблемами в листопаді з трaвною систeмою. Ці уродженці стихії Води повинні приділити час готуванню та змінити свої харчові звички, уникаючи всіх оброблених продуктів. Вони також можуть мати проблеми із зором і тому варто скоротити час, проведений за екранами, або носити окуляри, щоб захистити себе від синього світла. Їм рекомендується проконсультуватися з фахівцем.

Бережіть себе та своїх рідних!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page