fbpx

Повний Рожевий Місяць на початку квітня не буде схожим ні на один інший: краще підготуйтеся до цього унікального явища

Повний Рожевий Місяць на початку квітня не буде схожим ні на один інший: краще підготуйтеся до цього унікального явища

Повний місяць 6 квітня – одна з найважливіших астрологічних подій 2023 року. Багато наступних місяців залежать від того, що ми тоді зробимо.

Гороскоп на квітень 2023 року вказує, що до цього місяця краще підготуватися. Нас чекають сильні емоції, над якими буде легко втратити контроль. У небі відбуватиметься багато чого — і кожні кілька днів! Не встигнемо оговтатися від повного місяця, а незабаром нас чекає сонячне затемнення і найненависніше явище – ретроградація Меркурія.

Повний Рожевий Місяць – гороскоп на 6 квітня 2023 року

Астрологи наголошують, що початок квітня стане переломним для всіх знаків зодіаку. Якщо ми не приймемо до уваги поради, які містить гороскоп на цей місяць, це закінчиться для нас погано. Повний Рожевий Місяць 6 квітня передує настільки великим подіям, що його можна назвати ніччю чарівництва.

Тоді наші думки визначатимуть наміри на майбутній час. Вони почнуть діяти як магніт і притягувати те, що ми собі уявляємо. Нам зовсім не потрібно робити якісь ритуали.

Повний місяць у Терезах часто змушує нас усвідомити, що нам важко приймати рішення щодо майбутнього. Ми вагаємося між двома можливостями і не знаємо, що робити. Іноді це призводить до нав’язливих думок, втечі у світ фантазій або роздратування від нетерпіння. Одні захочуть втекти від усього, інші змусять когось протистояти. Більшість із нас, однак, може завдати шкоди власним почуттям… за допомогою лише уяви.

Повний місяць 6 квітня – Значення

Зодіакальні Терези мають певну фобію. Вона боїться відмови, тому сором’язлива і ухиляється від складних ситуацій. Вона боїться, що хтось скаже їй “ні”. Через це вона схильна бути боягузом. Однак у більшості випадків це зовсім не є наслідком реальної загрози. Терези плетуть чорні сценарії, а потім самі починають у них вірити. Часто це пов’язано з тим, що йому доводиться повертатися зі світу мрій в реальність. Тоді все виходить не так райдужно, як хотілося б…

Повний Рожевий Місяць зіткнеться зі схожими страхами для всіх знаків Зодіаку. Однак це матиме дуже сильний ефект — якщо ми тоді повіримо в певну точку зору, незабаром вона спрацює як самоздійснюване пророцтво. 6 квітня ми повинні стежити за своїми думками. Тривоги, страхи і розчарування краще відкинути.

У повний місяць ми повинні бути спокійні. Все, що працює для нас і викликає хороші думки, буде хорошим рішенням. На початку квітня варто побалувати себе, ніби ви варті найкращого. Це допоможе нам думати про майбутнє так, ніби воно несе тільки приємні сюрпризи. Якщо ми справді в це віримо, нас чекає чудовий час.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page