fbpx
гороскоп
Повинен бути здоровий глузд: ці знаки Зодіаку отримають “любовне послання” вже цими вихідними. Та не все так просто

Повинен бути здоровий глузд: ці знаки Зодіаку отримають “любовне послання” вже цими вихідними. Та не все так просто

Найближчими днями жінки і чоловіки цих знаків зодіаку отримають повідомлення від когось із пропозицією кохання. Вони зроблять помилку, якщо повірять.

Любовний гороскоп на вихідні 23-24 липня 2022 року

Власникам цих знаків зодіаку в найближчі дні варто очікувати любовного послання. Вони залучать нового шанувальника або ненавмисно нагадають про себе колишньому партнеру. Навіть якщо листування їм подобається, вони не повинні на нього реагувати. Слова іншої людини будуть фальшивими.

Ці знаки зодіаку отримають любовне послання цими вихідними

Представникам цих знаків зодіаку зараз не варто довіряти любовним зізнанням:

Рак

Раки можуть подумати, що колишній партнер не може без них прожити і дуже за ними сумує. Однак, хоча він запевнить його, що давно ні з ким не бачився, насправді у нього прихований роман. Ось уже кілька тижнів він вагається, що робити. Він може давати обіцянки на майбутнє, щоб раптово зникнути.

Діва

Діви зроблять величезну помилку, припускаючи, що хтось чесний з ними. Те, що вони самі намагаються бути такими, не означає, що інша сторона така ж. Навпаки, вона захоче зробити все, щоб ними маніпулювати.

Лев

Леви  повинні бути обережними з тим, кому вони довіряють. Їм не варто відкриватися своїм шанувальникам. Один з них виявляється злим і використає проти них їхні слабкості. Він зробить це для того, щоб піднестися. Левам буде дуже важко. Якщо вони хочуть уникнути такої ситуації, вони повинні уникати відповідей на запитання про себе.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua