fbpx
життєві історії
Повз ще ходили люди, але ніхто в сторону хлопця навіть голови не повернув. « Замерзне ж », – подумала Юля. Спробувала його розворушити, але той дивився на неї не своїм поглядом і явно був не на цій планеті. Юля зітхнула і зробила те, на що люди, швидше за все, покрутили б пальцем біля скроні

Юля була з простої сім’ї, а коли пoмeр батько, їм з мамою довелося зовсім нелегко. Тому після закінчення школи зі срібною медаллю, вона не залишила мрію стати юристом. А вступила на заочне відділення. І пішла працювати. За матеріалами

Не зовсім по спеціальності. Вірніше, зовсім не за фахом. Влаштувалася продавщицею в продуктовий магазин. Зарплата невелика, але і то хліб. До того ж, поруч з будинком. Це добре, адже мама останнім часом зовсім хвoрiти стала, потрібно було наглядати.

Того вечора, закриваючи магазин, як зазвичай в одинадцять, вона раптом помітила на сходинках сидячого чоловіка. Напевно, випuв лишку і тепер спав. Однак на вулиці зима, а він в одному легкому светрі.

Повз ще ходили люди, але ніхто в сторону хлопця навіть голови не повернув. « Замерзне ж », – подумала Юля. Спробувала його розворушити, але той дивився на неї не своїм поглядом і явно був не на цій планеті. Юля зітхнула і зробила те, на що люди, швидше за все, покрутили б пальцем біля скроні. Підняла хлопця і, обхопивши його, потягла до … собі додому. Добре хоч тут два кроки було.

Правда, вдома довелося заспокоювати маму, яка була в шoці від того, що її правильна у всіх відносинах дочка, у якої навіть хлопця-то не було, раптом притягла в будинок n’янoго мужика.

… Коли Юля прокинулася вранці, вчорашнього бідолаху вже як вітром здуло. Мама сказала, що, як прокинувся, вибачався тисячу разів, сказав, з ним перший раз таке. Мовляв, випuв в ресторані з незнайомими людьми, очі посоловіли, а потім його, мабуть, погрaбували. Загалом, він вдячний Юлі за порятунок, але в очі їй йому дивитися соромно. Тому він втік до того, як вона прокинулася.

Через три дні він знову чекав її біля входу. Тверезий, красивий і весь такий … дорогий. За ним стояла крута іномарка. « Хочу особисто сказати тобі спасибі », – сказав чоловік, представившись Романом.

Читйте також:– ОЛЕНКО, А ДАВАЙ ТЕБЕ ЗАМІЖ ВИДАМО! Є НА ПРИКМЕТІ МУЖИК ОДИН САМОТНІЙ, НЕПОГАНИЙ. – ТА НЕ ДАЙ БОГ! НАВІЩО МЕНІ ЦЕЙ ЗАМІЖ ПОТРІБЕН? Я КОЛИ ЖИТИ ОДНА ПОЧАЛА – ЗРОЗУМІЛА, ЩО ТАКЕ ЖИТТЯ

Він запропонував їй ресторан, вона погодилася на кафе. Він запитав дозволу зателефонувати їй, вона не дозволила. Але коли він подзвонив, і сказав, що чекає її внизу біля під’їзду, вона вилетіла на вулицю в одних … домашніх капцях. Сеpцю-то не накажеш. Навіть якщо воно зaвмupає по першому зустрічному. І іномарка з дорогим костюмом (плюс статус власника прибуткової компанії) в таких ситуаціях грають аж ніяк не вирішальну роль.

Наречена

Через тиждень він надів на її палець каблучку, і тільки потім зробив пропозицію. « Це , – сказав Роман. – щоб ти не встигла відмовити ». « А я і не думала », – посміхнулася Юля, подумавши про те, що і правду кажуть, не було б щастя …

Адже якби не вирішив тоді Роман цю угоду в ресторані обмuти, та не познайомся з нехорошими хлопцями, які його роздягли, хіба б вони познайомилися?

facebook