fbpx
життєві історії
Познайомилася я з Тимофієм, який старший за мене всього на 10 років. Для себе я вирішила, що хочу спілкуватися з ним, рости і розвиватися, будувати подальші серйозні відносини, народити діток. Але втрутилася мама. Вона, мовляв, проти

Познайомилася я з Тимофієм, який старший за мене всього на 10 років. Хіба це суттєва різниця? Для себе я вирішила, що хочу спілкуватися з ним, рости і розвиватися, будувати подальші серйозні відносини, народити діток.

Мені, безперечно, хотілося почуватися захищеною. Крім того, Тимофій має фінансову стабільність, а мені так хотілося поїхати за кордон, отримувати дорогі подарунки, жити в гарній квартирі з хорошим ремонтом, допомагати своїй мамі матеріально. Словом, я хотіла отримати все те, що я не могла собі дозволити до зустрічі з ним. Тим більше, що мій чоловік мені дуже подобався. Він був такий приємний, високий, миловидний і з гарними манерами. Я вважала, що зможу бути по-справжньому щасливою. Ми можемо створити з ним міцну сім’ю.

У мене не було батька, і я завжди хотіла спертися на чоловіче плече. Зазначу, що у нас з Тимофієм спільні інтереси, незважаючи на десятирічну різницю у віці. Він познайомив мене зі своїми знайомими та друзями.

Крім того, він пишається тим, яка я. І при спілкуванні із знайомими постійно робить акцент на цьому. Мене можна назвати і гарною, і цікавою. Я можу підтримати розмову на будь-які теми, я знаю кілька іноземних мов.

Але коли я вирішила поділитися з мамою своєю радістю, вона інакше сприйняла мою новину. Вона каже, що не може сорокарічний чоловік до такого віку бути абсолютно вільним. В результаті ми з мамою посварилися. Я не дуже серйозно сприймала її переконання, що якщо він не одружений, значить або випиває, або нероба.

Але ж мама навіть не знайома з Тимофієм!

А мені так подобається, як він доглядає мене. Мій чоловік цінує мої вчинки, а його слова та дії щось означають для мене. А може, вона боїться, що в нього є діти? І чи потрібно буде забезпечувати не тільки мене, а й їх? Я питала його про це, він сказав, що не був одружений, і дітей у нього немає. Говорив, що було кілька дівчат, що займався своїми батьками, які постійно хворіли. І найголовніше у його житті – це робота, кар’єра, фінансова стабільність. Незважаючи на це, Тимофій хоче сім’ю і дітей. Має серйозні наміри щодо мене.

Як переконати маму, що не всі нормальні чоловіки рано одружуються? Я не хочу сваритися з нею, але й не бажаю розлучатися зі своїм чоловіком. Мені вже 30 років. Саме тому я не хочу бути сама. Мені важко вже проживати з мамою, слухати її закиди, жити її життям. Адже в кожному віці у людини є свої потреби та бажання.

А може, вона просто не хоче залишитися одна? У мене ж раніше не було серйозних стосунків із чоловіками, лише невеликий флірт.

Для мами так просто сказати мені, не треба з Тимофієм спілкуватись, бо він мені не підходить. Вона навіть не схотіла розмовляти зі мною? Але так теж не можна, я так вважаю.

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!