fbpx
життєві історії
Позичені гроші повертати не треба. Ви не знали? А ось я тепер знаю. Розповім про свою колишню колегу. Жанна позичила у мене гроші – суму, скажімо так, не дріб’язкову, як моя тодішня місячна зарплата. Виходило так, що я свої власні гроші, зароблені далеко не легкою працею, повинна була у неї випрошувати. Ну нормально?

Позичені гроші повертати не треба. Ви не знали? А ось я тепер знаю.

Дивуюся які ж все-таки є безсовісні люди! Розповім про свою колишню колегу. Справа в тому що, вона позичила у мене гроші – суму, скажімо так, не дріб’язкову, як моя тодішня місячна зарплата.

Це сталося ще восени 2017 року. Потім Жанка, як могла, тягнула час: то грошей у неї немає, то їй терміново кредит треба погасити, то вона у зубного витратилася – ніби мене її проблеми повинні були хвилювати.

Виходило так, що я свої власні гроші, зароблені далеко не легкою працею, повинна була у неї випрошувати.

Ну нормально?

Коли були готові всі мої документи для виїзду за кордон, я написала заяву про звільнення і мені залишалося ще два тижні відпрацювати – Жанна взагалі мене всіляко уникала. Чи варто говорити, що гроші вона мені не повернула до цього дня.

Днями заходжу в Фейсбук на її сторінку – і що я бачу: ця дама, у всій красі, виставила фотографії з відпочинку в Туреччині. Ось так. Мені мої гроші повернути не треба – а на море треба, це ж святе. І з чистою совістю…

Передрук без гпосилання на Ibilingua.com. суворо заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page

facebook