fbpx

Працюю у власних дочки й невістки. Непогано заробляю, навіть у Буковелі з чоловіком відпочили вперше в житті. Якось я зайшла до невістки без попередження, у них було відчинено. Ну я і використала ситуацію собі на користь, хоч ніхто зі знайомих мене не розуміє і кажуть на мене “наймичка”. не по своїй же ініціативі вона тут зі шваброю бігає

Працюю у власних дочки й невістки. Непогано заробляю, навіть у Буковелі з чоловіком відпочили вперше в житті. Прийшла я одно разу – а в невістки якась тітка прибирає, поки вона з малими на вулиці. Ну я і використала ситуацію собі на користь, хоч ніхто зі знайомих мене не розуміє і кажуть –  на мене “наймичка”.

Розповім, як все було. Я якраз вийшла не пенсію, займалася дачею, іноді допомагала невістці й дочці з дітьми, бо у невістки двоє малих, 5 і 3 роки, а у дочки півроку донечці. Обидві родини – і дочки і сина – живуть в нашому невеличкому містечку на Полтавщині. Невістка з сином живуть у будиночку, сім’я сина – в квартирі.

Якось я зайшла до невістки без попередження, у них було відчинено, але Мілани і дітей дома не було, пішли на прогулянку, зате в них в домі поралася якась чужа жінка. я аж сторопіла спочатку.

Жінка мені пояснила, що вона прибиральниця. Мені, це, звісно, не сподобалося, але чужій людині я нічого не сказала, не по своїй же ініціативі вона тут зі шваброю бігає.

Пізніше поговорила з невісткою, і Мілана розповіла, що прибиральниця приходить до них раз на тиждень уже рік. Робить косметичне, а іноді генеральне прибирання, бо Мілана не встигає: двоє діток, плюс знайшла непоганий підробіток в інтернеті. Треба кілька годин на день проводити біля ноутбука, але платять пристойно.

А мені вони з сином просто побоювалися сказати, переживали, що я буду проти. І я спочатку так і вважала.

Походила я кілька днів, подумала, порадилася з чоловіком, який сказав мені “роби, як знаєш”, і запропонувала Мілані за такі самі гроші, які вона платить прибиральниці, робити це у них. А що? Яка різниця, кому платити, якщо діло робиться якісно?

Мілана спочатку не хотіла, говорила, що їй не зручно, але я її переконала, а потім все пішло, як так і треба.

Через якийсь час я запропонувала ті самі послуги дочці, адже їй також важко самій справлятися з усім, вона теж хоче скоріше на роботу вийти.

Вже минуло два роки, я так і прибираю у дочки й невістки. Дуже непогано заробляю, навіть у Буковелі з чоловіком відпочили вперше в житті.

В тому, що я використала ситуацію собі на користь, не бачу нічого поганого. Але ніхто зі знайомих мене не розуміє, кажуть – “наймичка” у власних дітей гроші заробляю., як мені не соромно з них оплату брати. А я вважаю, що нічого поганого у цьому немає.

Автор – Олена М.

Передрук без посилання заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page