fbpx
Шоу-бізнес
Притула розповів, як одного разу побив Сердюка, який оголився на “Євробаченні”

Відомий український ведучий та шоумен Сергій Притула різко розкритикував витівку Віталія Седюка на фіналі “Євробачення-2017”, а також зізнався, що в минулому побив його кулаками.

Відповідну історію Притула опублікував у Facebook.

“10 років тому в програму “Підйом” прийшов практикант. Молодий, гарний, високий, спортивний, комунікабельний, добре поставлена вимова, вільно володів англійською! І-де-аль-ний!” – пише він.

Однак Седюк провалив останній етап перевірки й іспит на вшивість – корпоратив.

“Висьорбав мій коньяк, упився, як маленьке порося, почав бездарно залцятися до журналісток, коли спіймав облизня, облив одну водою… На піку неадекватності підсів до мене і сказав: “Притуло, йдемо бити Педана” – зазначив український ведучий.

Притула зізнався, що це було останньою краплею і він побив Седюка кулаками. Після чого шоумен зазначив, що, коли він побачив “дурника, який крутиться голою ж*пою перед співаючою Джамалою, дуже шкодував, що мало дав тоді по тій дурній голові”.

“Віталічку, ти ідіот! Ти просто кінчена істота. Постарайся не потрапляти в радіус мого перебування і махай своїм задом на сімейних святах, думаю, вся сім’я буде тобою пишатися! Барана шматок!” – резюмував Притула.

Читайте також: Родині Джамали не вистачило квитків: мережу шокував «заліт» «Євробачення»

Джерело

facebook