fbpx
життєві історії
Про те, що Неля носить під серцем дитя, ніхто зі співробітників і не здогадувався. Працювала вона, як то кажуть, до останнього, і як лише могла, приховувала свій цікавий стан. Дівчині не виповнилося й вісімнадцяти, вона була з хорошої та побожної сім’ї, тому коли вона зв’язалася з одруженим, ніхто не хотів у це вірити

Про те, що Неля носить під серцем дитя, ніхто зі співробітників і не здогадувався. Працювала вона, як то кажуть, до останнього, і як лише могла, приховувала свій цікавий стан. Дівчині не виповнилося й вісімнадцяти, вона була з хорошої та побожної сім’ї, тому коли вона зв’язалася з одруженим, ніхто не хотів у це вірити.

Неля була ще зовсім молодою. Одразу ж після навчання вона влаштувалася працювати у своєму ж селі в школі. Ні, вона не була вчителем, Неля працювала лаборантом. Допомагала школярам при проведенні лабораторних робіт. Дітки її дуже любили та поважали. Дуже милою вона була.

Про те, що Неля, носить під серцем дитя, ніхто з вчителів і не здогадувався. Вона так боялася, що дізнаються про її вагітність, що протягом дев’яти місяців носила стягуючий корсет. У той час їй було сімнадцять років. Про те, що вона зустрічалася з одруженим чоловіком ніхто не знав.

Жила Неля з мамою в невеликому будиночку на околиці селища. З одруженим Романом познайомилася на роботі влітку, коли той перекривав в школі дах. Неля в цей період прибирала в школі після будівельних робіт.

Покохали одне одного. І як можна було не полюбити такого красивого і сильного чоловіка. Від Нелі він був старший на вісім років. Зустрічалися в невеликому ліску за селищем. Якось не помітили, як швидко час пролетів, Роман закінчив роботу і поїхав до себе в інше селище. А Неля боялася осуду людей, тому до останнього приховувала свій прекрасний й стан. А коли прийшов час народжувати пішла в знайомий лісок. Там її знайшли випадково.

Хлопчик з’явився на світ вже в лікарні. Назвала Любомиром. Коли заходила в школу до мами, не можна було не помітити серед дітей високого хлопчика міцної статури, червонощокого, веселого Любомирчика. Виховувала сина Неля одна, заміж так і не вийшла.

Ось таке воно, Нелине життя.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page