fbpx
життєві історії
Про те, що вона нарешті стане бабусею, Ніна дізналася напередодні Нового Року. Найкращий у світі подарунок! Життя бабусі заграло новими фарбами. Вона з захопленням вирішила, що пора вибирати пелюшки, іграшки, одяг і все інше. Оcь тільки Катя не поспішала приєднуватися

Катерина вийшла заміж в 29 років і всього за 4 роки з чоловіком Віктором вони встигли багато – з’їздили туристами на Галапагоські острови, відкрили крихітну кав’ярню і, ледь не заборгувавши банкам, закрили бізнес, потім відкрили новий – тепер мийку машин. За матеріалами

Легка на підйом, доброзичлива пара, яка, однак, також була готова весь час світу присвятити лише один одному.

Мати Каті вийшла на пенсію і остаточно незабаром занудьгувавши, вирішила – пора няньчити онуків! Дуже вже сучасні погляди молодих на життя змушували її тривожитися – чи захочуть? А може бути, вони з цих, чайлдфрі?

Але виявилося – ні! Подружжя відповіли, що мабуть, можна завести дітей. Тільки поставилися до цього, як здалося цій літній жінці, Ніні Василівні, як-то просто … Не горіли у них очі! Ніби просто реалізовували якийсь діловий проект. Втім, це незабаром забулося. Головне що не передумали і були готові до цього матеріально – ніяких фінансових проблем, навіть кредиту не мали.

Читайте також:НАПЕВНО ЧЕРЕЗ ЦЕ ПОТРЯСІННЯ І У МЕНЕ РАНІШЕ ПОЧАЛИСЯ ПEРEЙМИ. ТАК ВЖЕ ВИЙШЛО, ЩО МИ ОПИНИЛИСЯ В ОДНОМУ ПOЛOГОВOМУ БУДUНКУ. МІЙ СИН З’ЯВИВСЯ НА СВІТ ПРИРОДНИМ ШЛЯХОМ. МАРІЧКИ – ЧЕРЕЗ КEСАРIВ РOЗТUН. АЛЕ OПЕPАЦІЯ ПРОЙШЛА НЕВДАЛО

Про те, що вона нарешті стане бабусею, Ніна дізналася напередодні Нового Року. Найкращий у світі подарунок! Життя бабусі заграло новими фарбами. Вона з захопленням вирішила, що пора вибирати пелюшки, іграшки, одяг і все інше.

Ось тільки Катя не поспішала приєднуватися. Ось вже дивина – невже не зрозуміла, що скоро стане мамою? Замість покладених в такий період жіночих турбот, з чоловіком вирушила в чергову подорож! Радувало лише те, що вaгiтніcть протікала благополучно.

Могло здатися, що ось так же ніби за планом, в перерві між важливішими справами, Катерина наpoдила сина Петрика. Немовля було саме зачарування! Бабуся була готова допомогти молодій матусі з порадами, але так відмовилася – по-перше, ні про яке гpyднe вигодовування не може йти й мови! Це порушить звичний спосіб життя!

А по-друге, вона сама в ці пелюшки-горщики-зубки занурюватися не має наміру – найме няню! Ніна Василівна була рішуче налаштована проти – як можна довірити онука чужій людині? Ні, вона сама допоможе молодій сім’ї!

Не минуло й двох місяців, як Катя і Віктор полетіли на Балі. Просто, дуже вдало підвернулися дешеві квитки і вигідна пропозиція пожити у друзів, якім кілька років тому перебралися туди і успішно завели якийсь бізнес.

Але замість запланованих трьох тижнів батьки Петрика були відсутні шість місяців! Пробули дома пару днів, упакували деякі речі і знову зникли в тропіках!

Зараз вони все ще не повернулися. Але – ніколи не забували відправляти бабусі гроші на те, щоб Петрик ні в чому не потребував.

Ніна Василівна намагалася поговорити з ними, але була шoкoвана. Виявилося, крихітка з’явилася на світ, тому що це вона дуже вже хотіла внука, наполягала на потомство! Батьки обіцяють забрати Петрика, коли йому виповниться шість років. Але бабуся сумнівається в тому, що вони по-справжньому люблять його.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

You cannot copy content of this page

facebook