Про це не поговориш з подругами, а я не знаю, як бути. З чоловіком я розлучена. У нас є спільна дитина, восьмирічний син, але колишній для нього нічого не робить. Років 3 три тому горе-татусь навіть хотів звернутися в експертизу на встановлення батьківства. А зараз виникла така ситуація: він отримує квартиру (він військовий), йому потрібна виписка з домової книги, що дитина прописана у мене.
Я розлучилася з чоловіком, з ним практично не спілкуюся. Якщо нам доводиться спілкуватися, то обов’язково відбувається сварка з образами і взаємними звинуваченнями.
У нас є спільна дитина, восьмирічний син, але колишній чоловік для нього нічого не робить. Але й відмовлятися від батьківства не збирається.
Син жодного разу не бачив його і не знає про нього нічого, тому що років 3 три тому горе-татусь хотів звернутися в експертизу на встановлення батьківства. І я принципово вирішила не дозволяти чоловікові спілкуватися з його дитиною, раз він дозволив собі засумніватися в батьківстві.
Аліменти чоловік платити не поспішає, по півроку буває не платить, поки йому не нагадаєш, що звичайно ж супроводжується новими звинуваченнями і докорами. Каже, що це у нього від 25% «білої» зарплати, як належить за законом, а сам на новій іномарці приїхав. Розписку взяв, що аліменти ці мізерні привіз, не посоромився. Хотів сина забрати на вихідні, а я кажу: «Ти хоч з ним познайомся, він маленький, тебе не знає, перший раз бачить! Не говори відразу, що ти його батько, ближче познайомишся, поговориш, тоді і скажеш. А то зараз наговориш йому всього і зникнеш знову на рік, а що я йому тоді скажу?»
Так його це сильно обурило, у нього інше бачення ситуації. З його слів, я просто залицяльника не знайшла поки що, який би на роль тата підійшов. Загалом, неприємно все це, ось теке у нас спілкування.
А зараз виникла така ситуація: він отримує квартиру (він військовий), йому потрібна виписка з домової книги, що дитина прописана у мене. А я кажу: давай ти відмовишся від нього, тобі тоді ніякі довідки не потрібні будуть і ми ніколи в твоє життя втручатися не будемо! Він спочатку погодився, потім передумав, мовляв, не буду я відмовлятися і морально і матеріально допоможу йому, якщо буде треба. А якщо, каже, ти в суд подаси, то я і гроші і час знайду, але виграю справу!
В цій непростій ситуації я ніяк не можу вирішити: дозволити йому бачитися з сином або не варто? При мені він з дитиною навіть говорити не хоче, а намагається відвезти його до себе додому. Я боюся залишити їх наодинці: він наплете дитині всякої гидоти про мене, познайомить зі своєю черговою пасією, задобрить його іграшками та й поїде знову на півроку або рік кудись, а мені що робити? В татуся загострення батьківських почуттів, а синові психологічна травма може бути. Якби дійсно у мене хтось був, хто замінив би синові тата – була б зовсім інша справа.
Автор: Ольга
Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.
Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com
Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!
Недавні записи
- Нас з сестрою ростила й виховувала тітка Ліда, мамина сестра. І ось тітки не стало. Ми сиділи якраз за поминальним столом, коли я зважилася розпочати цю розмову, обличчя моєї сестри вмить змінилося. Але я маю подбати про свою дитину і забезпечити її, як сестра не розуміє! Нині ми не спілкуємося. І так, я її розумію
- Моїй свекрусі всього 55 років, жінка в соку! Так ні ж, ломиться жити до нас, як свекра не стало, хоче аби я перед нею на задніх лапках скакала, подай-принеси. Вона втомилася, їй важко – втратила чоловіка, таке в країні коїться. Свою квартиру переселенцям хоче в оренду віддати і з нами грішми ділитися, чоловік в захваті від ідеї мами. Зарано ще вінки купувати, а вона зібралася! Краще би заміж ще вийшла. Готувати вона так і не навчилася, хіба що кілька дуже вже буденних страв страв: макарони, смажена картопля і яєчня, не більше. До прибирання ставиться за принципом «головне, щоб не як у свинарнику». От нащо це мені в моїй квартирі? Він хоче взяти кредит у банку та поміняти мою квартиру з доплатою на трикімнатну
- “Щоб їм добре було! Цим сходам!” – поскаржився якось Антон, прийшовши додому. Він був весь червоний і задиханий. А я знаю, що перед будинком у нас всього шість сходинок – шість, не двадцять і навіть не десять. – Любий мій, а скільки ти насправді важиш?, – прямо запитала я Антона. – Ну, знаєш, я вже давно не хлопчина…” – відповів він, прямуючи до ванни, а після до холодильника. Я дивилася на нього, як він плив у просторі, і мені здалося, що він якось округлився. Рад не рад Антон став на ваги
- Недавно свекруха зателефонувала, щоб до Миколая я її пофарбувала, бо вона йде на якийсь ювілей. – Як не можеш? То таке виходить, ніби ти рідній матері відмовила. Це ж твоя робота. – Так, робота, за яку я повинна отримувати гроші. А від вас і батончика за 15 гривень не отримаєш!, – не стрималася я вперше в житті. Після цього десь два дні зі мною свекруха не розмовляла, а недавно спитала, може я буду мати час дома, щоб її в порядок привести. І ви знаєте, в голові пролетіла така думка, щось та й з тим волоссям “зробити”
- До Люди я поїхала на перший поклик, бо обстановка дома зі свекрухою загострювалася. І власне, Валерій, чоловік моєї сестри, перевернув моє уявлення про сім’ю з ніг на голову. З самого ранечку він прокинувся, привів себе в порядок, приготував нам всім сніданок, кавусю і до кавусі. Після ми мило гуляли по місту. Я була під враженням. Але дома мене чекав “сюрприз”. По-перше, Олег нас навіть не зустрів. Їхали ми маршруткою, бо бензин дорогий. Але і це ще пів біди