fbpx
життєві історії
Про Валеру за стільки часу я вже й забула, та фейсбук вирішив, що пора таки мені дізнатись всю правду. Справа в тому, що зустрічались ми зі студентських років. Все йшло до весілля, але в один день, нічого не пояснивши, він просто зник. Як я тоді впоралась, один Бог знає. Але тепер я думаю, чи потрібна була мені ця правда? З нею ще важче

Про Валеру за стільки часу я вже й забула, та фейсбук вирішив, що пора таки мені дізнатись всю правду. Справа в тому, що зустрічались ми зі студентських років. Все йшло до весілля, але в один день, нічого не пояснивши, він просто зник. Як я тоді впоралась, один Бог знає. Але тепер я думаю, чи потрібна була мені ця правда? З нею ще важче.

***

Напевно, про таку любов мріє кожна жінка. З моїм нареченим Валерою ми познайомилися ще в студентські роки. Тоді я вперше закохалася.

Ми постійно були разом, визнавалися один одному в почуттях і планували прожити разом все життя. Нам заздрили всі, навіть наші друзі. Здавалося, що ця людина і є моя доля.

Все було добре, проте, в якийсь момент Валера вирішив розлучитися і не пояснив причин. Я довго намагалася зрозуміти в чому справа, питала друзів і згадувала наші зустрічі, щоб зрозуміти, де я зробила помилку, але все було даремно.

Яким же було моє здивування, коли я дізналася через багато років чому Валера вирішив мене кинути. Якщо чесно, я вже кілька днів не можу прийти в себе…

Ще до знайомства з моїм нинішнім чоловіком я довгий час зустрічалася з Валерою. Цей хлопець був моїм першим коханням. Ми познайомилися через наших друзів. Валера сподобався мені відразу, та й я йому теж.

У нас зав’язалися стосунки. Все було, як у казці, ми постійно були разом, Валера красиво залицявся до мене і постійно намагався здивувати. І звичайно, я закохалася. Закохалася настільки, що зовсім забувала про навчання, друзів і хобі.

Через те, що я не приділяла час університету моя успішність помітно знизилася, через що стали починатися конфлікти з батьками. Однак мені було все одно, головне – відносини з Валерою.

Після декількох місяців зустрічей, Валера зробив мені пропозицію. При чому, зробив це дуже красиво і несподівано. Він прийшов в аудиторію, в якій у мене була лекція і при всіх моїх однокурсниках запропонував стати його дружиною.

Звичайно подарував каблучку і квіти. Всі мої подруги тоді мені заздрили. Тим більше, що заради наших відносин Валера влаштувався на хорошу роботу і почав збирати гроші на весілля. Все було добре. Однак через місяць Валера раптом вирішив мене кинути…

Чи потрібно розповідати як сильно я переживала цей розрив. Людина, яку я любила раптово вирішив піти від мене і навіть не пояснив причин.

Я постійно думала, що я зробила поганого Валері, може ненавмисно чимось образила нареченого або хтось розповів йому про мене якісь плітки.

Я перебрала в своїй голові купу варіантів, але так і не змогла розібратися. Якби я тоді дізналася справжню причину його вчинку, то сильно б здивувалася…

І ось вже через багато років я вирішила зайти до нього на сторінку в Інтернеті. Чесно сказати, я багато очікувала побачити, але не таке…

Виявилося, що Валера відразу після того, як пішов від мене, одружився з дочкою свого начальника. Я побачила багато щасливих фотографії з нею і сімейний стан. У них навіть народилося двоє дітей.

Судячи з усього цього, живуть вони давно і добре. Взагалі спочатку мій наречений влаштувався на роботу, щоб накопичити грошей нам на весілля, а за підсумком пішов до іншої.

Я впізнала цю дівчину, тому що ще в ті роки, коли ми зустрічалися з Валерою я кілька разів бачила її у нього на роботі.

Ось так мій наречений проміняв нашу любов на гроші і кар’єрний ріст. Адже, швидше за все, після їхнього весілля Валері була гарантована хороша робота і забезпечене життя.

Я була тоді простою студенткою зі звичайної сім’ї і зі мною Валері довелося б важко у фінансовому плані. А тут все і відразу.

Спочатку мені було прикро, а потім стало смішно, що я вірила такій людині і стільки років думала, що втратила свою справжню любов…

А що думаєте Ви?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page