fbpx
життєві історії
Проходячи повз телефон дружини, побачив, як загорівся екран, і спливло повідомлення в Вайбері (воно висвічується повним текстом). Машинально читаю повідомлення, і мене накриває гарячою хвилею. Як таке можливо? Ми прожили разом 32 роки

Читаючи сповіді на цьому сайті, зрозумів, що моя історія стара як світ. Але це сталося. І тепер мені, напевно, просто хочеться виговоритися, але я нікому не можу це розповісти. За матеріалами

З дружиною прожили 32 роки. Всяке звичайно було. Але в цілому ніби непогано жили. Багато нам заздрили. У нас двоє дітей, обидва вже дорослі. Робота не погана в мене і в дружини. Правда, у дружини останнім часом (вже більше року) там дуже напружена обстановка, я це бачу, знаю причину, намагаюся її підтримувати. Ми ще непогано виглядаємо. Займаємося спортом (любителі, для себе).

Дружина завжди стежила і стежить за собою, особливо останнім часом. Завжди поважав її. Ceкс раніше був буpхлuвим, але останнім часом якось все згасло. Мене це навіть не сильно напpужувало. Вона начебто теж сильно не наполягала, хоча іноді і були свaрки на цьому грунті, вона дорікала мені, що я її не хочу, на що я говорив, що це все не так.

І ось днями я зайшов у справах до кімнати, де лежав її телефон, а її в цей момент не було в кімнаті. Проходячи повз телефон, побачив, як загорівся екран, і спливло повідомлення в Вайбері (воно висвічується повним текстом). Машинально читаю повідомлення, і мене накриває гарячою хвилею.

Якийсь невідомий мені чоловік вітається з моєю дружиною дуже ніжними словами і питає її, коли вони сьогодні зустрінуться? Я нічого не сказав дружині, пішов в іншу кімнату і став перетравлювати інформацію. Процес йшов погано, я закликав кoньяk в допомогу.

Дружина в цей час пішла гуляти з собакою (це вона робила щовечора). Коли вона прийшла, я вже був хорошим і слухав свої улюблені пісні. Вона запитала, що трапилося, я відповів, що все гаразд. Вона не стала питати далі, і пішла на кухню. Я з незрозумілими думками в голові ліг спати, так як вранці рано треба було йти на роботу. Прокинувся і знову з думи в голові.

На наступний день після роботи я не пішов додому (ноги не несли), а поїхав на дачу. Хотілося побути на самоті. Не сперечаюся, накрутив я себе дуже сильно. В голові був повний безлад. Дружина зателефонувала пізно і запитала де я. Я сказав, що на дачі.

Вона запитала, що трапилося, і тоді я зізнався, що бачив смс від чоловіка, і що я хочу побути один і переварити це в голові. Потім були розмови, пояснення, умовляння, кpики, сльози. Каже, що не було нічого. Просто вона сподобалася цьому чоловікові, він дістав її номер телефону через спільних знайомих і постійно завалює смс повідомленнями.

Читайте також:В ЦЕЙ ДЕНЬ МИ СИДІЛИ ЗА СТОЛОМ І ОБІДАЛИ, МАМА ПОМІТИЛА, ЩО ЩОСЬ ЗІ МНОЮ НЕ ТАК, ДУЖЕ ПІДОЗРІЛИМ БУЛО МОЄ СИДІННЯ НА СТІЛЬЦІ І СЛЬОЗИ В ОЧАХ, ЯКІ ОСЬ-ОСЬ ГОТОВІ БУЛИ РИНУТИ З МОЇХ ОЧЕЙ. ВОНА ПІДІЙШЛА ДО МЕНЕ І ПОПРОСИЛА ЗНЯТИ КОЛГОТКИ. ВИ Б БАЧИЛИ ЇЇ ОЧІ, КОЛИ ВОНА ПОБАЧИЛА СТPАШНІ СЛІДИ ВІД РЕМНЯ НА МОЇХ БEДРАХ І ПOПІ. ТІЛЬКИ ОДНОМУ БОГУ ВІДОМО, ЯК Я ХОТІЛА, ЯК Я МРІЯЛА, ЩОБ МАМА ПІШЛА, НАРЕШТІ, ВІД ЧОЛОВІКА, ЯКИЙ ТАК ЗНУЩAЄТЬСЯ НАД ЇЇ КPOВИНКOЮ

А вона на них не відповідає. На що попросив показати її переписку. Вона відповіла, що вона видаляла повідомлення. Тоді я попросив номер телефону цього таємного шанувальника. На що вона сказала, що не вартий він того, щоб я про нього думав (не дала мені номер його телефону). Божиться, що любить тільки мене, що нічого не було, що не варто про це думати і все в такому роді. Але я чомусь у все це не вірю. Зараз я відчуваю себе просто спустошеним. Руки на роботі опускаються, ходжу як опущений, хоча завжди на роботі я живчик і заводила.

В голові стільки всяких поганих думок, що іноді завити хочеться. Таке відчуття, що на повному скаку лобом в дерево влетів. Ситуація мене просто вuбuла із сідла. Начебто не тюхтій, але не знаю що робити. Затих. Все звалилося в один момент. Поради не питаю, що робити, сам розумію, що кожен це повинен прожити сам і вирішити цю задачу сам. Просто хотів розповісти, попередити, як легко руйнуються мрії і плани, та й все життя.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Related Post