fbpx
життєві історії
Пройшов якийсь час, і я познайомився з жінкою, молодшою за мене на 12 років. Вона теж розлучена, є семирічна дочка. Я не шкодував грошей ні для неї, ні для її дочки, бо Аня мені дуже сподобалася. Зробив ремонт у їхній квартирі, одягнув обох, але щирих почуттів або радості не помітив, взяли як належне. Взагалі, дивна вона: подруг у неї немає, заміж знову не хоче, а тим паче, вдруге народжувати. Як мені її переконати, що це не правильні переконання і погляди?

З дружиною я розлучився, тому що вона зустріла свою першу любов і пішла до нього. Пройшов якийсь час, і я познайомився з жінкою, молодшою за мене на 12 років. Вона теж розлучена, є семирічна дочка. Я не шкодував грошей ні для неї, ні для її дочки, бо Аня мені дуже сподобалася. Тільки от дивна вона: подруг у неї немає, заміж знову не хоче, а тим паче, вдруге народжувати. Як мені її переконати, що це не правильні переконання і погляди?..

З дружиною я розлучився, тому що вона зустріла свою першу любов і пішла до нього. Пройшов якийсь час, і я познайомився з жінкою, молодшою за мене на 12 років. Вона теж розлучена, є семирічна дочка.

Після розлучення у неї були чоловіки, але довго не затримувалися, вона сама про це мені розповіла, і мене це трохи насторожило, подумав, може, вона конфліктна людина? Подруг у Ані, до речі, теж немає, спілкується тільки з сусідкою та іноді з колишньою однокласницею, яка хрестила її дочку.

Але я списав все на її розчарування в житті, в чоловіках. Вона мені подобалася, я не шкодував грошей ні для неї, ні для її дочки. Зробив ремонт у їхній квартирі, одягнув обох, але щирих почуттів або радості особливо не помітив, взяли як належне.

Після розлучення я переїхав до батьків, тому незабаром оселився у Ані, не перевозити ж їх до себе. Бюджет у нас окремий, вона витрачає гроші тільки на дочку і себе, а я на все інше. Я без претензій, мені навіть лестить, що я можу їх забезпечити, тому що роботу маю непогану, можу собі дозволити. Раніше відкладав гроші на покупку квартири, щоб з’їхати від батьків, але тепер не виходить, все йде на так звану сім’ю.

Запропонував коханій одружитися, але Аня сказала, що була вже заміжня, їй там не сподобалося і більше вона у цю “клітку” не збирається. Про спільну дитину навіть чути не хоче, каже, що не бажає знову безсонних ночей, памперсів і, найголовніше, її дочки може не сподобатися, що у неї буде брат або сестра, адже вона звикла, що вся увага їй одній. Я просто отетерів від такої відповіді! Підозрюю, що з цієї ж причини від неї і йшли чоловіки, але може я і помиляюся. Якось не хочеться служити тимчасовим чоловіком і гаманцем.

Перший раз зустрічаю жінку, яка не хоче заміж, тому не знаю, як до цього ставитися. Як мені її переконати, що це не правильні переконання і погляди?..

Автор: Сергій

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page

facebook