fbpx

Проллється багато сліз: тижневий гороскоп кохання на 23-29 січня 2023 для всіх знаків Зодіаку. Дізнайтеся, чого очікувати: зради чи неймовірної романтики!

Проллється багато сліз: тижневий гороскоп кохання на 23-29 січня 2023 для всіх знаків Зодіаку

Щотижневий любовний гороскоп на 23-29 січня 2023 року підкаже, чим варто керуватися в любовному житті прямо зараз. Вам цікаво, що вас чекає? Перевірте!

Хто зараз може бути спокійним за своє любовне життя, а кому варто почати хвилюватися? Прочитайте любовний гороскоп на цей тиждень і дізнайтеся, чого очікувати.

Тижневий гороскоп кохання на 23-29 січня 2023 для всіх знаків Зодіаку

Вам цікаво, що станеться у вашому любовному житті найближчим часом? Якщо ви хочете підготуватися до майбутніх днів, прочитайте свій любовний гороскоп на цей тиждень.

Тижневий гороскоп кохання на 23-29 січня 2023 року – Овен

Овен може несвідомо завдати комусь зла. Варто перевірити, чи людина, з якою вони зараз зустрічаються, не перебуває у стосунках. Якщо так, краще відступіть. Інакше проллється багато сліз.

Гороскоп кохання на тиждень 23-29 січня 2023 року – Телець

Тельцям потрібно зламати і сказати те, що вони насправді думають. Замість того, щоб приховувати свої почуття, вони повинні ділитися ними – тільки тоді вони дізнаються, хто може їх зрозуміти, а хто ні. Якщо вони хочуть будувати стосунки довше, їм потрібен хтось, хто поважатиме їхні справжні емоції. Настав час почати їх висловлювати.

Любовний гороскоп на тиждень 23-29 січня 2023 – Близнюки

Близнюки не захочуть брати на себе відповідальність за те, що так довго тримають правду в секреті. Натомість вони зроблять усе можливе, щоб її приховати. Однак близька людина все знає. Незабаром він прийме важливе рішення.

Любовний гороскоп на тиждень на 23-29 січня 2023 року – Рак

Ракам не варто довіряти нікому, кого вони зустрічають в Інтернеті. Якщо у них з’явився новий шанувальник, вони скоро в ньому розчаруються. Каже, що вона шукає стосунків? Це неправда.

Любовний гороскоп на тиждень 23-29 січня 2023 – Лев

Левам почнуть снитися погані сни про близьку їм людину. Вони дізнаються, чого бояться найбільше. Якщо вони не впевнені, чи можуть довіряти іншій стороні, їм слід припинити стосунки. Їх потенційний партнер буде старатися більше – якщо він піклується про побудову відносин.

Любовний гороскоп на тиждень 23-29 січня 2023 – Діва

Діви будуть розчаровані поведінкою колишнього партнера. Ця ситуація змусить їх задуматися про те, що вони бачили в ньому раніше. Немає сенсу більше озиратися назад. У березні вони почнуть набагато успішніші стосунки.

Тижневий гороскоп кохання на 23-29 січня 2023 року – Терези

Терези зроблять помилку, якщо не зосередяться на сьогоденні. Спогади прекрасні, але немає сенсу до них прив’язуватися. Інша людина вже не така, якою була. Варто перевірити, про що він зараз насправді думає.

Любовний гороскоп на тиждень 23-29 січня 2023 року – Скорпіон

Скорпіони можуть нарешті відкритися для нових стосунків. Якщо вони довго розмірковували над болісним розставанням, зараз вони зупиняться. Вони забудуть те, що ранило їх раніше. Вони подумають про своє майбутнє і почнуть уявляти, як виглядатимуть їхні найпрекрасніші дні.

Любовний гороскоп на тиждень 23-29 січня 2023 року – Стрілець

Стрільців чекає сюрприз від таємного шанувальника. Зараз хтось дасть їм зрозуміти, що вони зацікавлені у встановленні близьких стосунків. Він може зробити це незалежно від того, чи є у Стрільців уже партнер… Бажання буде сильним, але варто прислухатися до інтуїції, перш ніж прийняти рішення.

Тижневий гороскоп кохання на 23-29 січня 2023 року – Козоріг

Козероги, які відчувають ревнощі до любовних виборів, які вони зацікавили, не будуть щасливі цього тижня. Партнер мрії почне їх ігнорувати, тому що вирішить, що йому більше подобається зустрічатися з кимось іншим. Пора забути про його існування і рухатися вперед. Це все одно не будуть щасливі стосунки.

Гороскоп кохання на тиждень 23-29 січня 2023 року – Водолій

Водолії не повинні нікого обманювати. Якщо їм не вистачає бажання створити любовні стосунки, брехня про це буде просто жорcтокою. Друга сторона дізнається про це лише через довгий час – і це розіб’є їм серце. Краще бути з нею чесним.

Любовний гороскоп на тиждень 23-29 січня 2023 року – Риби

На Риб чекає чудовий, романтичний час. Хтось вирішить подбати про їхній гарний настрій. Завдяки приємним моментам вони повністю забудуть про зимову погоду та повернуть надію на майбутнє. Весна в їхньому житті обіцяє бути чудовою – навіть якщо вони її ще не бачать.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page