fbpx
гороскоп
Просто тона везіння накриє ці знаки-щасливчики в останній тиждень серпня, 24-31 числа. Чомусь саме їх обрав Всесвіт своїми пестунчиками, їм усміхнеться фортуна вже зовсім скоро, в останні 7 днів літечка – 2022

Просто тона везіння накриє ці знаки-щасливчики в останній тиждень серпня, 24-31 числа. Чомусь саме їх обрав Всесвіт своїми пестунчиками.

Цим знакам, за прогнозами знавців зірок, усміхнеться фортуна вже зовсім скоро, в останні 7 днів літечка. А ви серед них?

Діва

Якщо хотілося змінити місце роботи або ти не наважувався запропонувати свої проекти начальству, останній тиждень літа – найкращий час. Цього місяця з’явиться багато хороших вакансій, які припадуть до душі – час обирати. І якщо ти все ще сумніваєшся, перестань. Дівам, які не знають, у якому напрямку варто розвивати свої здібності, астрологи рекомендують проявити себе у творчості.

Настав час експериментувати і починати щось нове. Ти можеш навіть не здогадуватися, які таланти в тобі приховані. Головне – отримувати задоволення від процесу. Знайдеться той, хто зацікавиться твоїм новим хобі та запропонує співпрацю.

Ті Діви, хто звик до рутини та нескінченних дедлайнів, зможуть зітхнути з полегшенням. В останні дні літа буде можливість закрити всі хвости та зайнятися чимось цікавим. Тебе дратуватимуть недороблені справи, а це сприятиме їхньому швидкому завершенню.

Терези

Наприкінці серпня Терези літатимуть на крилах кохання. І хоч все станеться як у якійсь мелодрамі, ти будеш щасливий і натхненний новим знайомством. Можна загадувати нескінченну кількість бажань і бути впевненим, що все здійсниться в цей період. Тільки не руйнуй тонку нитку любові, що зароджується своїм натиском, дай людині набратися сміливості і зізнатися у своїх почуттях без твоєї допомоги.

Сімейні Терези користуватимуться авторитетом серед близьких. Друга половина захоплюватиметься і плекатиме тебе, та й сам ти зараз набагато ніжніший, ніж зазвичай. Скористайся цим, щоб повернути романтику у стосунках та влаштувати медовий місяць на початку вересня. Зірки радять саме це!

Водолій

В останній тиждень літа – 2022 вам слід побудувати якнайбільше планів, тому що всі задумані проекти можуть принести гарний прибуток. У тебе є кілька задумів про те, як покращити свій фінансовий стан, тому саме час їх втілити в життя.

Згадай своє улюблене хобі, воно може принести хороший дохід. Не відкладай на завтра те, що потішить тебе сьогодні. Склади план дій і дотримуйся його, у кінці літа і на початку осені все буде даватися легко, скористайся моментом, не прогав можливість! У тебе з’явиться нагода спробувати себе в новому амплуа. Можливо, для цього доведеться перебратися до нового місця. По дорозі туди на тебе чекає приємне знайомство.

Ну а для всіх знаків Зодіакального кола майбутня осінь – чудова пора для нових починань та несподіваних знайомств, говорять астрологи. Прислухайтеся до себе, інтуїція підкаже, як треба вчинити. А зірки вам будуть допомагати. У вас все вийде, лиш вірте в свої сіли.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page