fbpx
гороскоп
Протягом листопада на ці 3 знаки Зодіаку чекають фінансові втрати, і вони цього не очікували! Шукайте план “Б” поки не пізно!

Протягом листопада на ці 3 знаки Зодіаку чекають фінансові втрати, і вони цього не очікували! Шукайте план “Б” поки не пізно!

Місяць листопад буде складним для представників 3 знаків зодіаку. На роботі все піде не так, як планувалося. Захід Марса в знаку Близнюків і повний місяць 8 листопада в знаку Тельця можуть вплинути на їхній бізнес, а також на фінансове становище.

3 знаки зодіаку не будуть прихильні до зірок у листопаді. Вони понесуть непередбачені витрати і можуть зіткнутися з труднощами на роботі, що вплине на їхнє фінансове становище. Тим не менш, цей одинадцятий місяць року буде поганою прикметою для представників цих астрологічних знаків.

Марс ретроградний у знаку Близнюків з 30 жовтня по 12 січня. Ця планетарна невдача викличе уповільнення в справах цих знаків Зодіаку. Їм буде важко завершити те, що вони вже почали. Вони також можуть відчувати втому та нездатність зосередитися на своїх завданнях. Крім того, 8 листопада буде повний місяць у знаку Тельця. Ця астральна подія не залишиться без наслідків для представників цих знаків. Їхні емоції, швидше за все, будуть загострені, і це може вплинути на їхнє професійне становище.

Рак

Уродженець цього знака відчує уповільнення свого бізнесу протягом листопада. Йому буде важко рухатися вперед у своїх проєктах і конкретизувати їх. Його запит на підвищення також буде відкладено. Цьому водному знаку також доведеться почекати, перш ніж отримати відгук про його просування.

Представники цього знаку, які шукають роботу, не побачать покращення свого становища. Їм доведеться почекати до наступного місяця, щоб розблокувати ситуацію та отримати доступ до нової посади.

Лев

Представник цього знака ризикує зіткнутися з фінансовими проблемами в листопаді. Йому доведеться зіткнутися з непередбаченими витратами, які зашкодять його фінансовому становищу. Лев буде змушений шукати допомоги і стукати в усі двері, щоб врятувати ситуацію. Ускладниться ситуація і на роботі. Ретроградність Марса в Близнюках і відступ Юпітера в знаку Риб ускладнять ситуацію. Лев може не отримати обіцяну роботу. Зірки радять йому звернутися до свого оптимізму, щоб проаналізувати ситуацію і знайти план Б.

Риби

Фінанси представника цього знака Води будуть ослаблені протягом листопада. Він ризикує втратити гроші, зокрема через суперечку, яка змусить його витрачати гроші на захист своїх прав. На роботі він буде особливо впертим. Його бунтівний характер не дозволить йому переглянути певні рішення, які можуть завдати йому втрат. Представнику цього знака зодіаку теж може не вистачати серйозності. Мрійники за натурою, Риби уникають відповідальності і не терплять влади.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua