fbpx
життєві історії
Прожили ми з Андрієм в шлюбі 10 років. Дочка народилася і ніби добре все практично ніколи не сварилися, з роботи відразу додому біг! А тут прийшла додому, а на столі лежить записка: «Машунь, ти мене пробач, але я полюбив іншу жінку, тому йду до неї. Речі беру тільки особисті, квартиру і все нажите майно залишаю вам з донькою. Допомагати не відмовляюся, сподіваюся з донькою дозволиш бачитися. Дякую тобі за все. Андрій». Але коли встиг то коханку завести! Завжди таким зразковим був, домашнім. Вихідні все разом з родиною проводили

Прожили ми з Андрієм в шлюбі 10 років. Дочка народилася і ніби добре все практично ніколи не сварилися, з роботи відразу додому біг!

А тут прийшла додому, а на столі лежить записка: «Машунь, ти мене пробач, але я полюбив іншу жінку, тому йду до неї. Речі беру тільки особисті, квартиру і все нажите майно залишаю вам з донькою. Допомагати не відмовляюся, сподіваюся з донькою дозволиш бачитися. Дякую тобі за все. Андрій.»

Я так і сіла. І адже коли встиг то коханку завести! Завжди таким зразковим був, домашнім. Вихідні все разом з родиною проводили. Може з наших знайомих хто? Але скільки НЕ перебирала, ніхто на розум не прийшов.

А потім просто плюнула і зрозуміла, що найголовніше – те, як ми з донькою зараз жити будемо. У планах слізно благати про повернення у мене не було, не я перша, не я остання через це проходжу. Треба жити далі.

Глянула на себе в дзеркало, а я ще дуже навіть нічого, правда треба трохи схуднути, кілограм так на 6-7.

Загалом, то я нічого і не втратила, квартира – то наша з донькою. Каті нічого не скажу, хоча нехай поки буде для неї в тривалому відрядженні. Вдале же час вибрав чоловік, дочка на канікулах, гостює у бабусі.

Пішла я в вихідні в салон краси: зробила манікюр, педикюр, стрижку за останньою модою. Прикупила стильний костюм і плаття на вихід. На роботу в понеділок вийшла при параді.

Через тиждень приїхала бабуся з Катрусею і залишилася у нас погостювати на тиждень. А тільки я її проводила назад, пролунав дзвінок. Це була незнайома жінка, по телефону вона розмовляти не стала, тільки призначила зустріч і заінтригувала. Хоча чому то я здогадувалася хто це, але була заінтригована і погодилася.

Ось тоді то я побачила її, нову любов чоловіка. На вигляд років 26-29, доглянута, красива, одягнена за останньою модою.

Без всяких вітань вона почала розповідь:

– Я – коханка вашого чоловіка, він днями пішов до мене.

– Так? А від мене зараз що потрібно?

– Ваш чоловік при знайомстві зі мною, сказав, що розлучений. Він звичайно мені відразу сподобався. До того ж я тоді розлучилася зі своїм колишнім чоловіком. Ніяких серйозних відносин з Андрієм я не планувала, просто час провести і все мене в таких відносинах влаштовувало, але днями він прийшов до мене з валізою…

Ось тоді я і здивувалася, тому що одна справа просто добре проводити час, а інше – жити під одним дахом. Я ввічливо промовчала, не змогла відмовити. Як би я не була захоплена чоловіком, житло з ним ділити не хотілося.

А тут мені попався його паспорт, тоді я дізналася, що Андрій ще й одружений! Виходить він мене весь цей час обманював! Потім звичайно виправдовувався, що ви нібито разом вже давно не живете, просто розлучення йому не даєте. Загалом не вірю я більше йому. Тому прошу мене вибачити за заподіяне і забрати вашого чоловіка назад!

Я розгубилася від заяви цієї дами. Навіть не відразу знайшлася, що їй відповісти.

– Знаєте, я на вас образи не тримаю, раз ви говорите, що мій так званий колишній обдурив вас. Але скажу так – завтра ж я подам не розлучення, а у ваші відносини лізти не стану. Розбирайтеся з усім цим самі! І я не прийму…

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page