fbpx
життєві історії
Прожили ми з дружиною 8 років. Я пішов служити, їй це не сподобалося. Вирішили розлучитися, але Вікторія збирається відсудити квартиру

Прожили ми з дружиною 8 років. Я пішов служити, їй це не сподобалося. Вирішили розлучитися, так краще буде для обох. Прожили у шлюбі вісім років, дітей немає.

Вікторія жодного дня не працювала – спочатку вчилася, потім ирішила, що здобутої освіти їй не вистачить і пішла на якісь курси. Закінчивши їх, передумала працювати у цій сфері (дизайнер) та вирішила зайнятися якоюсь езотерикою. Днями сиділа на інтернетівських тренінгах, їздила зі своєю групою на місця сили, а мене переконувала, що цим можна буде добре заробляти.

Я був не проти – любив її дуже і навіть пишався, що моя жінка така непересічна і цілеспрямована. Згодом став помічати, що ці практики йдуть їй не на користь – дружина все більше і більше занурювалася у свій світ і поступово втрачала зв’язок із реальністю. Називала себе чарівницею, яка може змінити життя людини, оскільки черги з бажаючих не спостерігалося, вона почала намагатися переробити мене.

Я людина прагматична і у всі ці речі не вірю, волію самому будувати своє життя, а не покладатися на долю та вищі сили. На цьому ґрунті почалися розбіжності, які призвели до охолодження у наших взаєминах.

А тепер все це почалося, я добровільно пішов захищати Україну. Віка була проти, але я не послухав. Словом, розбіжності із дружиною призвели до розлучення.

І тут моя чарівниця, ельф у тілі, перетворилася на розважливе і продумане створіння, яке почало ділити наше майно. Ми могли б вирішити це питання по-хорошому — я не претендував на її машину та інші дорогі подарунки, які робив усі ці роки. Це крім оплати різноманітних курсів та закордонних путівок до Мексик, Перу, на Балі та інші екзотичні країни.

Але моїй благовірній цього здалося мало, і вона хоче відсудити половину квартири, на яку дали гроші мої батьки. Питання спірне, бо цей факт не було зафіксовано документально.

Ось же недарма кажуть: «Хочеш дізнатися людину – розлучись з нею». Ніколи не думав, що моя трепетна і піднесена Вікторія  перетвориться на хижу акулу, готову на все заради свого збагачення. Квартиру вона, звичайно, не отримає (я цього не допущу), але всім на майбутнє порада – не надто довіряйте своїм половинкам, як би ви їх не любили, та складайте шлюбний контракт, якщо є що втрачати.

Принаймні для себе я саме такі висновки роблю.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.