fbpx
гороскоп
Прозорі як вода, щирі й чесні на всі сто: три найчесніші знаки Зодіаку, які навіть заради свого порятунку і вигоди ніколи не збрешуть. Такі вже вродилися, завжди скажуть правду у вічі, якою б гіркою вона не була.

Прозорі як вода, щирі й чесні на всі сто: астрологи назвали три найчесніші знаки Зодіаку, які навіть заради свого порятунку і вигоди ніколи не збрешуть. Такі вже вродилися, що поробиш!

Представники цих знаків зодіакального кола завжди скажуть правду у вічі, якою б гіркою вона не була.

Лев (23 липня — 23 серпня)

Леви зовсім не можуть терпіти фальш, обман і брехню. Народжені під цим знаком Зодіаку будут ьвсебічно перевіряти своїх нових знайомих за всіма можливими реєстрами.

Перш ніж йти на зближення, Леви дізнаються абсолютно все про партнера. І якщо ваші слова не зійдуться зі знайденою Левом інформацію про вас, то Лев відразу поставить крапку у взаєминах.

Справа в тому, що вони й самі ніколи не брешуть, щоб потім нічого не забути й не заплутатися у свідченнях, та й просто неправдва суперечить їх природі, їхній натурі.

Стрілець (23 листопада — 21 грудня)

Стрільцям зазвичай абсолютно байдуже, що про них подумають, думка оточення їх мало хвилює. Ці люди готові відразу сказати всю правду в очі. Якщо Стрільцям щось не подобається, вони із задоволенням звернуть на це вашу увагу, не промовчать.

Стрільці роблять тільки те, що їм хочеться, тому розраховувати на те, що вони будуть підлаштовуватися, не варто. Але ви можете бути впевнені – цей знак Зодіаку сам ніколи не бреше, ви можете Стрільцям сміливо і повністю довіряти.

Терези (23 вересня — 23 жовтня)

По своїй природі Терези дуже відкриті та доброзичливі, тому їм просто не доводиться брехати. Вони готові розповісти вам абсолютно все і від вас чекатимуть такої ж взаємності.

Крім того, Терези дуже люблять поговорити, особливо на життєві теми. У їхній чесності ви можете бути впевнені на всі 100%. Саме тому Терези надійні партнери і вірні друзі.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.