fbpx

Прямо перед святкуванням нашого “срібного” весілля чоловік раптово сказав мені, що йде від мене. При розлученні Остап купив мені шикарну трикімнатну квартиру, але я хочу дещо іншого. Умовляла, мало не благала чоловіка одуматися, залишитися

Прямо перед святкуванням нашого “срібного” весілля чоловік раптово сказав мені, що йде від мене. При розлученні Остап купив мені шикарну трикімнатну квартиру, але я хочу дещо іншого. Розповім все спочатку.

Побралися ми з Василем 25 років тому ще студентами. Наша молода сім’я стартувала далеко не з нуля: батьки наші займалися будівельним бізнесом, ми з Василем теж працюють у цій сфері. Чоловік – архітектор, я – дизайнер інтер’єру.

Розпочавши кар’єру в студентські роки, ми вважали себе щасливчиками: і подарований до весілля будинок був обставлений стильно, зі смаком, і наш сад полонив красою, і сімейна справа приносила задоволення, і дозвілля радувало.

Скоро у нас народилася дочка, зараз Юлі 23 роки, вже заміжня. Ми з чоловіком до весілля подарували молодятам квартиру, де вони й мешкають.

Можна про нас з Василем сказати, що жили ми приспівуючи. І батьки, і друзі, і сусіди називали нашу родину зразковою. Ми дійсно добре підходили одне одному. Енергійний, динамічний, рвучкий Василь і я, що майстерно вміє згладжувати гострі кути.

У нашому будинку майже завжди панувала злагода. Тому Василеву заява, що нам треба розлучитися, я сприйняла як грім серед ясного неба.

Незадовго до срібного весілля чоловік повідомив, що йде від мене, при розлученні купив мені шикарну квартиру. Але я не хочу цього. Оговтавшись, умовляла, мало не благала чоловіка одуматися, залишитися. Наша дочка теж просила нас не кидати. Але ні мої, ні дочки прохання не подіяли.

На честь Василя, він ні в чому не дорікнув мені, пояснив, що покохав іншу і хоче бути з нею. І ось тепер я живу сама в подарованій колишнім чоловіком розкішній квартирі. Вся поринула у спогади.

Так, були дзвіночки, але я не вважала їх небезпечними. Вася зачастив у відрядження, то це ж його робота. А якось напівжартома помітив, що я роздобріла. Однак я відразу пішла в зал, басейн, зменшила кількість солодкого і здобного, почала більше ходити. Щоправда, встигла схуднути лише на 2 кілограми із запланованих семи. І тут таке.

Не хочеться ні худнути, ні їсти, ні на роботу їздити, ні гуляти, ні малювати, ні квітами чи собою займатися собою. Важко відпустити чоловіка, риюсь у минулому. Не так просто забути 25 років спільного життя!

Так, мій випадок не є унікальним. Водночас він із рідкісних хоча б тому, що чоловік, йдучи, подбав про мене, забезпечив гарним житлом. Але я не з тих, кому стане легше від свідомості, що багатьом ще гірше.

І як мені почати вдячно думати про власний досвід та відродити інтерес до життя – поки що не знаю.

Передрук без посилання заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page