fbpx
Цікаве
Приберіть негайно ці речі зі спальні – і зрада омине ваші відносини!

Часто ми намагаємося прикрасити спальню, щоб зробити її затишною та романтичною. Але деякі предмети можуть викликати зворотний ефект і навіть спровокувати зраду.

Звичайно, предмети, якими наповнена ваша спальня, – це ще не гарантія вірності або невірності. Однак кожен предмет несе певну енергетику, яка дійсно може позначитися на гармонії сімейного життя. Які ж предмети сприяють зрадам?

Вода

Зі спальні краще прибрати будь-які фонтанчики, акваріуми та інші міні-водойми. Енергія води, з її плинністю і мінливістю, провокує зради в парі.

Картини і скульптури із зображенням жінок

Якщо ви думаєте, що зображення жінок, особливо оголених, привернуть різноманітність і пристрасть в ваше подружнє життя – то доведеться вас засмутити. В основному вони додадуть вам суперниць. Якщо ви хочете прикрасити спальню картинами – нехай на них будуть зображені квіти або природа.

Два матраца

Розрив між матрацами створює енергетичну прірву між подружжям. Два окремих матраца краще замінити на один цілісний. Якщо зробити це проблематично, потрібно хоча б накинути загальний наматрацник на все ліжко.

Бардак під ліжком

Скупчення сміття і брудних речей під ліжком – прямий шлях до сварок в парі. До того ж він веде до зниження сексуальної активності. Слідкуйте за тим, щоб під ліжком не було навіть поодиноких шкарпеток або тапочок.

Читайте також: ЯКЩО ВЖЕ ОБИРАЄТЕ НА СНІДАНОК ЗАПАШНУ КАВУ – ТО ОСЬ ІЗ ЧИМ ЇЇ НАЙКРАЩЕ ПОЄДНУВАТИ: РОЗПОВІЛИ ДІЄТОЛОГИ.

Сухі квіти

Ікебана – композиція із сухих квітів – провокує охолодження почуттів в парі. Такі композиції вкрай не рекомендується зберігати в спальні, навіть якщо з ними пов’язані приємні спогади.

Яскраві кольори

В оформленні спальні не рекомендується використовувати яскраві кольори. Вони можуть оживити відносини, які зайшли в стадію плато, проте постійна присутність яскравих відтінків провокує емоційну напругу і сварки.

Статуетки драконів і хижих тварин

Такі фігурки вкрай негативно впливають на відносини, особливо якщо вони ще в стадії становлення. Статуетки, які можна тримати в спальні, повинні зображувати не хижих тварин і бути парними.

Джерело:

facebook