fbpx
гороскоп
Приготуватися можна вже сьогодні – з понеділка 17 жовтня-2022 п’ятьом щасливчикам всесвіт і доля піднесуть на блюдці найбажаніше: чудове самопочуття, прибутки, щастя в коханні, звістки про спадок і підвищення в кар’єрі. Ось такі вони будуть, ці везунчики тижня

Українські астрологи виділили 5 щасливчиків наступного тижня.

Приготуватися до позитивних змін можна вже сьогодні – вже з понеділка 17 жовтня-2022 п’ятьом щасливчикам всесвіт і доля піднесуть на блюдці найбажаніше: чудове самопочуття, прибутки, щастя в коханні, звістки про спадок і підвищення в кар’єрі.

Близнюки

З самого ранку понеділка Близнюки будуть сповнені життєвих сил та енергії. Ваш гарний настрій привабить нових людей. Ви легко зав’яжете знайомства, ніхто не зможе встояти перед вашою чарівністю та шармом.

Зірки обіцяють наступного доленосну зустріч із людиною, яка може змінити ваше життя, і прекрасне самопочуття.

Скорпіон

Початок нового тижня принесе Скорпіонам чимало приємних моментів та подій. Це сприятливий час для проведення ділових зустрічей та переговорів, ви легко переконуєте оточуючих у своїй правоті.

У другій половині понеділка дуже ймовірні романтичні знайомства.

Козеріг

З понеділка Козерогам варто зайнятися виконанням справ, які давно відкладалися у довгу скриньку. Не варто зволікати з цими обов’язками.

Вівторок буде вдалим днем для переговорів та укладання угод. У другій половині тижня не виключена зустріч із людиною, яка відіграє важливу роль у житті. Також для вас астрологи передбачають грошові надходження, підвищення на роботі або відрядження.

Водолій

З понеділка Водоліїв чекає цікаве спілкування та зустрічі з близькими людьми та старими друзями. Це подарує безліч позитивних емоцій.

Сприятливий час і для нових знайомств, вирушайте на побачення, ви чудово проведете час.

Всесвіт готує вам сюрприз також у фінансовому полі – можлива звістка про спадок або пропозиція гарного підробітку.

Риби

Наступного тижня Риб потішать невеликі грошові надходження з різних джерел. Вирушайте за покупками та побалуйте себе та близьких приємними дрібницями.

Дбайте про себе та свої бажання, настав час дослухатися до себе і зайнятися тим, що ви дійсно хочете. життя вам несе дуже близькі й радісні зміни в особистому житті, ви нарешті відчуєте гармонію і повне щастя.

Це можуть бути нові стосунки або досягнення розуміння у вже існуючих взаєминах. Ймовірна скора зміна соціального статусу – станете на весільний рушник.