fbpx

Приходжу додому з роботи. Замкнено зсередини. Стукаю. Мені жінка відкриває. У моєму фартусі і з моїм ополоником в руках. Я обімліла. Мало того, вона мене зайти  запросила і повідомила, що мій чоловік скоро прийде і все мені пояснить. Вдома – хаос. Скрізь валізи і мішки з одягом. Розібрані меблі уздовж стін вишикувалися. Якісь діти граються іграшками моєї дитини. Я відібрала у неї свій ополоник, пішла на кухню і вилила її рагу в унітаз

Приходжу додому з роботи. Замкнено зсередини. Стукаю. Мені жінка відкриває. У моєму фартусі і з моїм черпаком в руках. Я обімліла. Мало того, вона мене зайти  запросила і повідомила, що мій чоловік скоро прийде і все мені пояснить.

Вдома – хаос. Скрізь валізи і мішки з одягом. Розібрані меблі уздовж стін вишикувалися. Якісь діти граються іграшками моєї дитини.

Заходжу на кухню, питаю у неї – хто вона така і що вони тут роблять. Вона знову мені про чоловіка говорить, що він сам все пояснить.

Що я могла подумати? Вона не родичка – всіх його родичів я знаю, їх небагато. Не колишня дружина – у нас в обох перший шлюб. Подруга? Знайома? Сказала б, не навіщо інтригу нагнітати. Коханка? Ну звичайно! Привів її в наш будинок. Зараз прийде, скаже мені щоб я речі збирала. Логічно? Логічно.

Я хапаю жінку і волочу її до виходу з квартири. Вони верещить, діти в плач. Притягла в коридор і сказала збиратися. Дала 10 хвилин, щоб духу їх у нас вдома не було. Вона вперлася. Сказала, що я пошкодую і що мій чоловік мені цього не пробачить. Ну точно – його краля. Останні сумніви розтанули.

Йти вона відмовилася. У нас квартира на мене оформлена, хоч і куплена в шлюбі. Чоловік – співвласник, але про це ніде не написано. Я поліцію викликала. Сказала, що в мою квартиру проникли і грабують.

Я не збрехала – у неї все ще був в руках мій ополоник. І звідки я знала, навіщо він їй? Може, вона саме його вкрасти прийшла?

Поліція приїхала одночасно з чоловіком. Він почав заспокоювати правоохоронців. Розповів їм, що дав ключ від квартири своїй родичці, а мене не попередив. Мені погрозили пальцем і налякали штрафом за помилковий виклик.

Варто було поліцейським піти, як ця дама почала скаржитися моєму чоловікові на мою неврівноваженість.

Так йому і сказала, що мене лікувати треба.

– Хто це і що вона тут робить? – я ледве стримувалася, щоб не кричати.

– Це – Фаїна. І у неї зараз важкий час. Поки вона поживе у нас, – пояснив чоловік.

– Та хто вона така? – почала кричати я.

– Заспокойся. Вона – дружина Володі, пам’ятаєш, я тобі розповідав – ми з ним служили разом. Його не стало, а його мати вигнала Фаїну з дому. Їй нікуди йти. Вона не працює – в декреті, пенсію ще не призначили. Квартира не Володимира була, а його матері. Отже поки Фая поживе тут. Я винен Володі. Мила, це не обговорюється.

Мій чоловік говорив, а на обличчі цієї жінки розквітала посмішка. Та вона ні на гріш не була схожа на невтішну вдову, яку вигнали з дітьми з дому! Ні слову я не повірила.

– Вадику, ти рагу будеш? Я там зварила… – кокетливо покліпала оченятами ця вдовиця.

Тут я знову зірвалася. Я відібрала у неї свій ополоник, пішла на кухню і вилила її рагу в унітаз. Будуть тут всякі розпоряджатися. Нічого дивного, що її з дому виперли, нахабну таку.

– Ти хвора, чим я дітей годувати буду? – заверещала ця Фая.

– Не кричи, ти в гостях. Не подивлюся на дітей, вилетиш звідси, як миленька. Зрозуміла?

Чоловік просив не сваритися. Я відмовилася. Мені в квартирі ця дама не потрібна.

– Це і моя квартира теж, не забувай. Треба буде Фаї і дітям реєстрацію зробити. Ти сама з’їздиш, або мені спочатку через суд свою частку треба буде виділити?

Нічого собі. І ця ще ширше посміхається. Я сказала чоловікові, щоб він сам сходив в садок за дитиною, а я зібралася і пішла. До подруги.

– Може, їй дійсно допомога потрібна? – припустила Оля, моя найкраща подруга, майже сестра.

– Ні, – похитала я головою. – Ті, кому допомога потрібна, так себе не ведуть. Вони просять. А ця стоїть, як господиня. Щось тут не чисто. Та й на жінку, яка втратила чоловіка, вона не схожа. От уяви, що ти овдовіла…

– Я ще навіть не заміжня! – перебила мене Оля.

– А ти уяви, що у тебе є чоловік. Так ось. Ти овдовіла, тебе виперли з дітьми на вулицю. Але тебе прихистив армійський друг твого чоловіка. І ти стоїш йому либишся і звабливо посміхаєшся, а його дружина для тебе – порожнє місце. Та не буває так!

– Може, вона сама по собі така – всім посміхається.

– Ні. Є тут підступ, і я його вирахую. Тягни ноут! – скомандувала я.

Я понишпорила всіх друзів чоловіка і знайшла трьох Володимирів. Одному – 46 років, він не міг служити з моїм чоловіком. Другий – син наших приятелів. А ось третій – саме він, і в сімейному стані красується ім’я Фаїна.

– Ось він. Був в мережі місяць тому. – тицьнула я пальцем в екран.

– Родичів подивися, на прізвище.

– Не вчи батька, зараз знайду.

Ми знайшли якусь Тетяну. Судячи з усього, сестру цього Володимира. І я їй написала. Висловила співчуття з приводу Володі і запитала, за що була вигнана його вдова.

Дівчина була оффлайн і ми стали терпляче чекати відповіді за парою чарочок чаю.

Тетяна відповіла десь через годину. Вона подумала, що я – шахрайка. Написала, що її брат живий, і попросила її не турбувати. Я знову їй написала, все пояснивши. Відповідь була така – купа смайлів і порада: гнати аферистку-Файку під три чорти.

Якщо коротко, то Фая – марнотрат. І Володимир, виїхавши в тривале відрядження, залишив гроші на дружину і дітей своїй матері. А Фая спробувала випросити гроші собі на щось там. Їй відмовили. Тоді вона здала свою квартиру на 5 місяців до повернення чоловіка, отримала всю суму відразу і стала думати, куди ж приткнутися з дітьми, та так, щоб безкоштовно.

Тоді вона пригадала розповіді Володимира про мого чоловіка, за яким значився боржок. І написала йому, набрехавши сім мішків гречаної вовни.

Ми з Олею попросили у Тетяни номер телефону її брата і відразу зібралися до мене додому, виселяти уявну вдовицю.

Виділи б ви обличчя мого чоловіка, коли я дала йому телефон і він почув голос свого товариша. Живого і здорового.

За Файкою приїхала її свекруха. Давши невістці запотиличник, вона забрала і її, і онуків. Поки її чоловік, батько Володимира, разом з моїм чоловіком виносили речі.

На чоловіка я образилася, серйозно. Не порадившись, він приволік в наш будинок цю ушлу жіночку. Одним словом, я залишила чоловіка з дитиною, а сама поїхала з Олею продовжувати банкет.

З Тетяною ми продовжили переписку, навіть зустрітися домовилися. Наостанок вона написала, що не пощастило її братові з дружиною. І знаєте, я з нею згодна.

Чоловік побожився, що більше такого не повториться. І ніхто не переступить порога нашої квартири без мого повідомлення.

На пам’ять від Фаї мені залишилися джинси – вона встигла якісь шмотки розпакувати, і забула ці штани у нас. Новісінькі, з бирочкою, якраз мого розміру. Я їх собі залишила, в якості компенсації моральної шкоди.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page