fbpx
гороскоп
Прийдешні вихідні 12-13 листопада-2022 стануть фантастичною щасливою казкою для  4-х знаків зодіаку! Планети й зірки для вас розташувалися таким чином, що навіть робити нічого не прийдеться – удача сама за вас ухопиться. Звичайно, є кілька “але”

Прийдешні вихідні 12-13 листопада-2022 стануть за прогнозом астрологів фантастичною щасливою казкою для  4-х знаків зодіаку! Планети й зірки для вас розташувалися таким чином, що навіть робити нічого не прийдеться – удача сама за вас ухопиться.

Звичайно, є кілька “але”, та розібратися з нюансами і оминути ризики допоможуть прості поради астроекспертів.

Овен

Гороскоп прогнозує Овну чудові та успішні вихідні, наповнені радісними й приємними подіями. Вам вдасться чудово провести час з найближчими людьми, а також  побачити і знайти нові джерела доходу.

Але все це дістанеться лише тим зодіакальним представникам, які не вагаються виявляти рішучість і діяти активно. Ці дні нададуть безліч розкішних можливостей, а значить, вам потрібно хапатися за найперспективніші.

Не намагайтеся одразу виконувати кілька завдань, тому що не зможете з усім упоратися. Якщо ж Овен правильно розставить пріоритети і рухатиметься до реалізації мети, то обов’язково досягне свого!

У вихідні для вас буде вдало робити давно задумані покупки – принесуть радість і багато користі.

Лев

Вихідні здатні стати неймовірно сприятливими, прибутковими та вдалими для знаку зодіаку Лев. Астрологічний прогноз закликає вас активуватися на всіх напрямках, тому що у вас все виходитиме якнайкраще.

В родині – порозуміння, одинокі стрінуть кохання або станеться цікаве перспективне знайомство, на роботі вдасться реалізувати складні проекти та зарекомендувати себе як професіонал перед начальством.

Гороскоп каже, що Леву необхідно виявити завзятість. Часом доводиться бути жорстким і суворим, щоб досягти потрібного результату. Так, хтось розсердиться, але вас почнуть поважати, а люди виявлять зацікавленість та запропонують співпрацю.

Дотримуйтесь тактичності і будьте мудрі – це ваша запорука успіху. Знайте, коли потрібно поступитися, а коли натиснути.

Kозеріг

Козеріг 12-13 листопада може вважати себе справжнім везунчиком. Ви і самі здивуєтеся тому, наскільки добрими та щедрими стануть до вас оточуючі. Козеріг налаштований на позитив, тому притягує всіх своєю енергетикою.

У потрібний момент про себе нагадають старі знайомі з привабливими пропозиціями. Астропрогноз рекомендує використовувати ці два дні для того, щоб розширити коло спілкування. Kозерогу варто відвідати цікаві вечірки, світські заходи та корпоративи.

У вас є всі шанси завести корисні знайомства, зустріти кохання, друзів або ж налагодити вигідні ділові контакти на майбутнє. Не бійтеся виявити ініціативу, адже у ці дні люди охоче спілкуватимуться і йдуть на зближення з вами!

Водолій

На вихідних 12-13 листопада Водолій кататиметься як сир в маслі. Ви єдиний зодіакальний представник, якому взагалі не доведеться щось робити, щоб досягти успіху. Все відбувається якимось чарівним чином, ніби ви притягуєте бажане силою думки.

Гороскоп настійно радить скористатися такими розкішними обставинами, щоб реалізувати найсміливіші мрії.

Складіть на цих вихідних план наступного етапу свого життя – у кар’єрі, власній справі, творчості, особистому житті. Запишіть його і дотримуйтеся – Всесвіт сам поведе вас до усіх ваших цілей.

Надалі варто піднімати планку і загадувати складні речі. До речі, зараз самотнім Водоліям пощастить зустріти споріднену душу та створити щасливі стосунки.

Якщо виявите зацікавленість і докладете зусиль у пошуку – то знайдете роботу мрії. Всі дороги вам зараз відкривають самі зорі!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.