fbpx

Прийшла моя невістка до храму. Одна шкарпетка оранжева, друга зелена, якась дивна спідниця і більший на тори розміри піджак. Хтось скаже, що це модно, а я скажу, що в такому піджаку мій дід ходив, як був ще на цьому світі. Я мало там зі сорому крізь землю не провалилася, ще гірше стало, коли до мене підійшла одна жіночка після служби і спитала чого це моя невістка так вирядилася

Знаєте моя невістка мене завжди дивує, але сьогодні, то щось з чимось.

Коли мій Микола зустрічався з Іриною я й подумати собі не могла, що така скромна дівчина зможе щось таке вчудити.

Майбутня невістка була із звичайної сім’ї учителів. Мати директор школи, а тато вчитель фізкультури. На перший погляд Іра здавалася навіть зажатою і не впевненою в собі, тож я й подумати не могла, що дівчина так сильно зміниться.

Спочатку Ірина працювала як усі нормальні люди в офісі, з понеділка по п’ятницю. Тоді невістка добре одягалася, звичайні джинси, прості сорочки і костюми, але все змінилося після карантину.

Дівчина значно розлінилася, адже відчула, як це працювати з дому тому і вирішила пройти курси і робити манікюр на дому так ще й до того знімати все на камеру, ну одним словом, блогером бути.

Ну добре, змирилася я з тим, хоч як би мені це не подобалося, але гроші є та й син Микола їх теж не погано заробляє. Але виявилося, що моїй невістці спокійних зйомок стало мало, вона вирішила знімати всякі небилиці, щоб привертати увагу людей.

Одного разу заходжу і бачу, що вона моєму Михайлу волосся у фіолетовий помалювала. А своєму синові, якому сім років зробила синій чуб. Я звісно була дуже зла і добре, що хоч ця фарба швидко змилася.

Та якщо ви думаєте, що це все, то далеко ні. Моя невістка почала знімати якісь пранки. Не дуже розумію, що це але тепер те, що робить Ірина мені ще більше не подобається. То візьме на ложку супу та дасть багато солі, і на камеру пробувати комусь дає, то якісь жарти дивакуваті знімає свої.

Я то думала, що може хоч в церкві Іра буде себе нормально поводити, та де там. Сьогодні моя невістка, яка від недавно блогер, прийшла до церкви. Наряд в неї був дуже екстравагантний. Ну якщо я б таке побачила, то точно її б не пустила, але Ірина запізнилася на пів години, тож я не бачила в що одягнеться невістка.

Одна шкарпетка така, друга інша, якась дивна спідниця і більший на тори розміри піджак. Хтось скаже, що це модно, а я скажу, що в такому піджаку мій дід ходив, як був ще на цьому світі.

Я мало там зі сорому крізь землю не провалилася, ще гірше стало, коли до мене підійшла одна жіночка після служби і спитала чого це моя невістка так вирядилася.

То така ганьба, що я не знала куди себе подіти, а Ірині хоч би що.

Ну хіба таке нормальне поводження для жінки, для матері? Як думаєте, що я маю зробити, щоб припинити то її блогерство?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page