fbpx
життєві історії
Прийшла найматися до мене в салон три місяці тому молода жінка, вона переселенка з Харкова. Розлучена, дитина її зараз у бабусі у селі біля Львова. Випробувальний термін Софія прошла, виконавча, спокійна. Але колектив не приймає її. Поїдом їдять і чому?

Прийшла найматися до мене в салон три місяці тому молода жінка, вона переселенка з Харкова. Розлучена, дитина її зараз у бабусі у селі біля Львова. Випробувальний термін Софія прошла, виконавча, спокійна.

Звичайно, мене турбувало, що у Соні є 5-річний син. Але вона обіцяла, що лікарняних не бере, тільки у разі чогось серйозного.

Я її лишила. Вона хороша, чесна, грамотна, але колектив не приймає її. Поїдом їдять і чому? Через те, що син дівчини у бабусі і їздить вона до нього раз-два на тиждень, іноді тиждень пропустить. Вранці з сином Вайбером розмовляє, увечері, якщо є можливість теж. Така сучасна реальність.

Наразі у неї з’явився чоловік, кавалер. І що тут розпочалося! Пішло на новий виток. Я дуже не люблю таке. Викликала одну, пригрозила звільненням за довгий язик та неетичну поведінку. Але притихли жінки тільки на деякий час і знову почали говорити — «зозуля», «проміняла на штани», «бабусю навантажує, а бабуся з останніх сил доглядає за онуком». А бабуся (мама її) – моя ровесниця, бадьора та весела жінка. Рада, що онук поруч (дідуся не стало 5 років тому), тільки онук і допомагає втрату пережити. Та й нікого взагалі це має хвилювати, домовилися дорослі люди і все.

Софію шкода, приймає все близько. Бухгалтерка її до сліз доводить. Вчора дівчини заяву подала, звільняється.

Кажу їй: «Ти взагалі нікому не розповідай, що син у бабусі, що розлучена, мовчи і роби висновки на майбутнє».

Згадую радянське минуле, тоді норма була, щоб бабусі-дідусі з онуками займалися, гуртками ходили, книжки читали. А що зараз може більшість батьків дати своїм дітям, якщо вони працюють (то іпотека, машина, то відпочинок). Яке спілкування, якщо дитина в дитячому садку, ввечері прийшла, поїла і спати? Яке це спілкування? Може бабуся сама хоче, то й нехай сидить із онуком. Головне, нісенітниці дитині не казати, що мама покинула та інше. Бабуся повинна всіляко підтримувати маму і оберігати онуків від довгих і злих язиків. Це моя особиста думка.

Миру нам усім.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page