fbpx
життєві історії
Прийшов на побачення, а дівчина одразу почала питати, чи є у мене квартира і куди я її повезу відпочивати

Загалом нещодавно ходив на побачення з дівчиною, з якою нещодавно познайомився на дні народження друга. Нічого не віщувало лиха, ніби звичайна на перший погляд дівчина, але те, що вона видала при спілкуванні мене здивувало.

Зазвичай, коли люди тільки знайомляться, вони природно починають ближче впізнавати одне одного. Про те, які у людини захоплення та хобі, про її діяльність.

Тобто, дізнаватись те, що може сказати про людину, щоб краще зрозуміти, хто перед тобою сидить.

Але, мабуть, начитавшись якихось статей від «справжніх жінок», вона одразу почала діяти. Спочатку спитала, де я живу. Причому що цікаво, запитала чи я живу в новобудові або у вторинному ринку.

Як вам такі запитання на першому побаченні? Я, якщо чесно, був здивований. Але допит був ще не закінчений. Далі вона почала у мене виплутувати, куди я їжджу відпочивати і скільки разів на рік.

Чи бачите, вона вважає, що чоловік повинен свою жінку кілька разів на рік возити в далекі заморські країни. Тут я взагалі трохи зі стільця не впав.

Проте вирішив не повідомляти правдивої інформації. А передбачливо сказав, що живу у орендованій квартирі. А на відпочинок останній раз літав кілька років тому, тож на відпочинок останнім часом їжджу на місцеве озеро.

Звичайно, така відповідь її розчарувала. Але найцікавіше, хто вона сама. Якщо говорити про зовнішні дані, то абсолютно звичайна дівчина. Я спеціально таку вибрав для побачення, вирішив порівняти її з гламурними дівчатами, які люблять малювати брови.

Про її матеріальний добробут і говорити нічого, працює менеджером з продажу, живе з батьками. Проте запити дуже високі. Тому, як бачимо, різниці особливо немає.

Звичайно, після цього побачення спілкування з нею я продовжувати не став. Але був по-справжньому здивований, тому що раніше так прямо в чоло про мій добробут жінки мене не питали.

Мабуть, незабаром дівчата відразу вимагатимуть виписку з банку, щоб просто так розмови не вести.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua