fbpx
життєві історії
Прикро дуже, я ж на це час і гроші витрачаю! Вибираю ретельно, купую і дарую невістці, синові і внукам хороші речі, а вона все продає! Нахаба, не те слово. я ж не дарую непотріб, купую все дороге і гарне! Якби я сусідці не похвалитися, то нічого б і не знала, що невістка торгує моїми подарунками! 

Прикро дуже, я ж на це час і гроші витрачаю! Вибираю ретельно, купую і дарую невістці, синові і внукам хороші речі, а вона все продає! Нахаба, не те слово! 

Я – пенсіонерка, живу сама, сил і енергії багато, навіть працюю, ні в чому не потребую. У мене є єдиний син, який живе в шлюбі вже 8 років, у нього дві дочки, мої внучки, 7 і 5 років. Обожнюю всіх трьох, а ось невістку не люблю, я на неї ображена.

Вся справа в тому, що я нещодавно дізналася, що мої подарунки вона продає через інтернет, на спеціальному сайті. Але я ж не дарую ж непотріб, купую все дороге і гарне! Гаразд би своє продавала, так подарунки онуків і мого сина теж!

Невістка моя дуже меркантильна. Квартира у них є (мій колишній чоловік – батько сина, дарчу йому залишив), машина теж, обстановка хороша, син на хорошій посаді, але невістці все мало, любить прибіднятися. Я іноді через сина намагалася передати гроші на онуків, але син як відрізав: «Мама, я сам добре заробляю, не вистачало, щоб я брав гроші у тебе – у пенсіонерки!».

А ось невістка навіть б не почервоніла, взяла. Ну, я думаю, тоді мої подарунки все компенсують.

Звичайно, я люблю в першу чергу балувати онучок: купую їм дуже красиві сукні, туфельки. Іноді, в дні моєї зарплати, робимо рейди в дитячі магазини: дівчата бігають між рядами, вибирають собі по іграшці, а я не скуплюся.

Недавно у невістки був день народження, я у сина запитала – чого вона хоче? Сказав, що міні-піч, навіть марку сказав. Купила їй, вона зробила вигляд, що зраділа. Я ще до дарування подружці-сусідці похвалилася – мовляв, не брала дешевку, своїм же рідним купила. Сусідка ще захоплювалася різними функціями техніки.

Якби я сусідці не похвалитися, то нічого б і не знала, що невістка торгує моїми подарунками! Сусідка стала шукати собі таку ж кухонну техніку в інтернеті дешево, а потім прийшла до мене через пару тижнів і каже, що на одному сайті «купи-продай» виставлена ​​така ж піч на продаж, і ім’я моєї невістки написано (воно рідкісне).

Звірились – точно, її телефон, як продавця! Влізли ми з сусідкою на інші її продажі і жахнулися! Внучкини сукні, ще навіть деякі з бирками, дорогі іграшки і навіть новий светер і тепла сорочка мого сина! Ну, треба сказати, що і ціни вона поставила далеко не занижені, дорогувато для цього сайту продає! Як же це прикро, у мене навіть сльози полилися!

Дзвоню невістці: мовляв, що ж ти робиш? Вона спочатку зніяковіла, довго вибирала слова виправдання, а потім каже: «А що тут такого? Це ж наші речі, що хочу, те й роблю. Діти виростають з суконь, деякі іграшки їм набридають. Для чоловіка толстовка занадто молодіжна, а сорочка в клітку – вже не модна! Ну а що стосується печі, то я спробувала в ній готувати, але виявилося, що в духовці все ж зручніше, от і продаю!».

Я зателефонувала синові, він нічого не знав про продаж речей – не контролює цю справу. Навіть не знав, що його речі продає ця жінка. І все ж встав на сторону дружини!

Але мені дуже прикро! Сукенки деякі не ношені навіть, але ж я купувала на старшу онучку, а й молодша зростає, їй теж стане в нагоді. Все що я купую – коштує чималих грошей, а ця мадам торгує подарунками і грошики собі в кишеню, на свої потреби складає.

Звичайно ж, я не перестану дівчаток водити в магазини з іграшками, адже для них це така радість, вони ж не винні, що мати у них все відбирає і продає! Але не уявляю, як впоратися з такою невісткою?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook