fbpx
гороскоп
Прикро, звичайно, але в останні 10 днів серпня цим двом знакам Зодіаку везіння не чекати: кінець літа – 2022 для вас стане важким і неприємним, але астрологи дають слушні поради, як мінімізувати вплив негативу

Прикро, звичайно, але в останні 10 днів серпня цим двом знакам Зодіаку везіння не чекати: кінець літа – 2022 для вас стане важким і неприємним, але астрологи дають слушні поради, як мінімізувати вплив негативу – дослухайтеся до них!

Ось на що їм потрібно звернути увагу. щоб максимально уникнути біди.

До списку невезунчиків потрапили, на жаль,  Близнюки та Водолії.

Близнюки

Всесвіт підготував вам важкі випробування. Але подолавши їх, ви неодмінно станете сильнішими і мудрішими, а поки вам доведеться попихкати, щоб вирішити всі проблеми.

Ви планували в кінці літа вирушити в подорож зі своєю другою половинкою, але готуйтеся – раптово можете дізнатися про зраду коханої людини. Ваш світ обвалиться. Але не варто заганяти себе у безвихідь.

Найкраще в такій ситуації поміркуйте над тим, як ви можете виправити ситуацію. Якщо ви розумієте, що ці взаємини вже не врятувати, ввідпустіть їх і вирушайте на відпочинок на самоті – отримаєте задоволення, от повірте. Можливо, якраз там ви зустрінете людину, яка вилікує ваші душевні тривоги.

Водолій

У Водоліїв дуже ймовірно також можуть виникнути проблеми на любовному фронті. Ви, як і Близнюки, ризикуєте потрапити до любовного трикутника. Ось тільки це більше стосується самотніх Водоліїв. Не виключено, що ви закохаєтеся в одруженого чоловіка чи заміжню жінку.

Як далі розвиватимуться події, залежить тільки від вас. Зірки рекомендують вам не робити поспішних висновків, щоби не програти. Але й не варто сподіватися на краще, тому що в цьому випадку все непередбачувано. Поспостерігайте за ситуацією, але не забувайте, що будування щастя на чужому нещасті нічого хорошого не віщує.

У фінансовій сфері у Водоліїв затишшя: до кінця літа не варто чекати якогось суттєвого поповнення бюджету, а от ймовірність винекнення незапланованих термінових витрат висока.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.