fbpx
життєві історії
Приревнував дружину до рідного батька

Після роботи Олексій забіг до матері. Вона в черговий раз стала його переконувати, що він абсолютно не бачить, як дружина прямо під носом йому зраджує.

Ольга Іванівна ненавиділа невістку. Саме її вважала винною у всіх своїх неприємностях. Джерело

Відразу ж після весілля діти стали жити окремо. Батьки нареченої подарували двокімнатну квартиру, і єдиний син покинув рідну домівку.

Через півроку чоловік подав на розлучення і пішов до молодшої суперниці. Жінка залишилася зовсім одна. Їй здавалося, що завдяки невістці у її другої половини заграла кpoв.

Йому захотілося яскравих вражень. Ось він і знайшов собі практично дочку, на якій відразу ж одружився. Дружину кинув, а з сім’єю сина продовжував спілкуватися.

Коли нapoдився внук, обсипав його подарунками. Жінка затаїла злість і хотіла всім їм помститися. Мріяла повернути додому хоча б сина. І тут якраз з’явився слушна нагода.

Ольга Іванівна бачила своїми очима, як її колишній підвозив невістку. Вона довго дивилася їм услід і спостерігала, як вони про щось розмовляли і весело сміялися. Так можуть радіти поруч тільки коханці – вирішила жінка і відразу ж доповіла обстановку своєму синові.

Олексій спочатку не звертав уваги на слова матері. Говорив, що вона сильно все перебільшує. Батько приходить до них у гості, щоб провідати свого улюбленого онука.

– Знаю, я цього пса, – з ненавистю відповідала Ольга Іванівна. – Все життя від мене по бабам сновигав. І тепер продовжує. Все, набридла йому і нова дружина. І твоя хороша! З нахабною пикою у всіх на очах стрибнула до нього в машину і давай реготати.

– Мама, я прошу тебе, перестань! – намагався заспокоїти її син. – Ти все неправильно зрозуміла.

Читайте також: Заради чоловіка відмовилася від материнського щастя

– Бачила я, як цей старий козел дивився на неї ще на весіллі, – не вгамовувалася жінка. – Мабуть тоді вже крутили.

За тебе-то вона вийшла для відводу очей, щоб до батенька твоєму ближче бути. Ось, побачиш, що я права. І ще невідомо, свого сина ти ростиш або зведеного брата!

Олексій попрощався з матір’ю і пішов додому. Однак вдалося-таки їй посіяти в ньому тінь сумніву. Всю дорогу йшов і думав, а може і правда у нього вже давно розгалузилися роги, а він це навіть не помічає.

Кpoв всередині нього різко закипіла, і повернувся хлопець уже в неабияк накрученном стані. Прийшов, а там як раз батько за столом у них сидить, каву п’є. Ледве дочекався його відходу. Як тільки залишилися з дружиною наодинці, відразу ж заявив:

– А чого це мій татусь без мене сюди сновигає?

– З онуком прийшов поспілкуватися, – спокійно відповіла дружина. – чергову іграшку приніс.

– А може це він заради тебе до нас ходить?

– Ти що, здурів? Знову з матусею своєї розмовляв? Так і хоче вона нас з тобою розлучити.

– Значить, ти привід дала, раз такі чутки добрі люди розпускають.

Між ними розгорівся скандал. Їх голоси перейшли на крики. Дівчина виправдовувалася, але він абсолютно не хотів її слухати. Олексій приревнував дружину до рідного батька і вже сам вірив в те, що вони зустрічаються за його спиною.

– Раз ти більше довіряєш своїй мамі, тоді і забирайся жити до неї, – викрикнула дружина. – Може вона тобі вже кращу партію, ніж я, підібрала.

– Ось і піду! – твердо сказав хлопець і, грюкнувши дверима, вибіг з квартири.

Своїми підозрами Ользі Іванівні вдалося зруйнувати сім’ю сина. Після розлучення він став жити у неї. І тепер їй було добре, тому що настав кінець її самотності!

Related Post