fbpx
гороскоп
Притягнете до себе гроші: для трьох представників зодіакального кола липень і серпень відкриває смугу везіння і удачі. У них з’являється шанс втілити свої давні мрії і досягти поставлених цілей

Притягнете до себе гроші: для трьох представників зодіакального кола липень і серпень відкриває смугу везіння і удачі. У них з’являється шанс втілити свої давні мрії і досягти поставлених цілей

Для трьох знаків зодіаку кінець літа стане найщасливішим часом.

Левам – хороша фінансова подушка, Овнам – цікавий стан, Терезам – заздрість.

Астрологи назвали три знаки зодіаку, які зможуть зловити удачу за хвіст в останні літні місяці. Липень і серпень для них буде часом здійснення мрій і грошової удачі.

Телець

В середині і кінці літа Тільці будуть сповнені енергії і життєвих сил. Вони зможуть підкорити нові вершини як у професійному, так і в особистому житті. Представники знака, особливо не напружуючись, зможуть досягти успіху в кар’єрі, особливо сприятливими будуть дні з 20 по 31 липня. Це вікно можливостей, які не варто упускати. У цей час ви зможете отримати солідні грошові надходження і зустріти людину, з яким захочете пов’язати своє життя. Найщасливіший період для представників знака.

Лев

Представники знака стихії вогню в списку щасливчиків цього літа. Леви зможуть істотно поправити своє фінансове становище. Ви будете притягувати до себе гроші. Не виключено, що ви знайдете додаткові джерела доходу або отримаєте істотну надбавку до платні. Час, проведений зі своєю другою половинкою, стане одним з найщасливіших літніх моментів. Вам випаде шанс здійснити давнє бажання.

Скорпіон

До кінця літа Скорпіони зможуть вирішити наболілі проблеми і зміцнити своє фінансове становище. Можлива цікава ділова пропозиція, яка допоможе збільшити рівень доходів. В кінці літа випаде можливість відправитися у відпустку своєї мрії і відмінно провести час. Перед вами відкриваються нові можливості і потрібно бути уважними до підказок долі, щоб не упустити моменту, який може змінити ваше життя на краще.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page