fbpx
гороскоп
Притягують халепу наче магнітом: астроексперти виділи два знаки Зодіаку, які вічно в щось “вляпаються”. Ні дня без проблем!

Притягують халепу наче магнітом: астроексперти виділи два знаки Зодіаку, які вічно в щось “вляпаються”. Ні дня без проблем!

Астролог визначив двох представників знаку Зодіаку, які часто притягують неприємності – це Терези та Тельці.

Успіх, на жаль, обходить боком цих представників зодіакального кола. Ці знаки Зодіаку часто сумують, ллють сльози, не люблять своє життя та важко відпускають минуле.

Терези 

Терези дуже мрійливі. Вони майже нічого не змінюють у своєму житті, стоять на одному місці, але уявляють, як за кілька років вони стають власниками автомобіля, квартири та особняка. Однак, коли кілька років проходить, вони усвідомлюють, що у їхньому житті нічого не змінилося, і починають картати себе та звинувачувати всіх навколо в тому, що їм просто-напросто не щастить.

Тельці

Тельцям часто не щастить з друзями. Вони їх щиро люблять та цінують, але в одну мить всі вони зникають з життя назавжди. Часто Тельців використовують для власної вигоди.

Тельці бувають сором’язливі та невпевнені в собі, через це притягують неприємності, оскільки не вміють правильно взаємодіяти з іншими людьми.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page